Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, ha a párom több exével is tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az egyikkel különösen. Napi kapcsolatban állnak, sorozatos e-mailek, telefonbeszélgetések. Persze semmi sem előttem zajlik, de állandóan kiderül és akkor mondja, hogy persze beszélnek, de ne aggódjak, nem úgy vannak kapcsolatban. Engem szeret és nem akar vele párkapcsolatot. Nem vagyunk már gyerekek, jóval a harmincas éveinkben járunk. Ez engem nagyon idegesít, meg is mondtam neki normálisan. Ha azt kérném, hogy ne érintkezzenek, tuti, hogy nem tartaná be. Ha netán megemlítem neki, hogy ez zavar, szerinte túlzott féltékenykedés a részemről. Valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek? Sokszor van gyomoridegem is ez miatt.
2012. ápr. 10. 20:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
Ha ennyire nyíltan meri csinálni akkor 99%, hogy már meg is csalt, akár nem is egy nővel. Szakíts!
2012. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem nem normális egyáltalán,azt mondom ha 2 hetente vagy havonta beszélne egyel akkor ok,de így??Folyamatos beszéd?Mennyi idősek vagytok?
2012. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
34 évesek vagyunk. Biztos nem tudnak találkozni, mert az a némber több száz km-re van most innen már pár hónapja.
2012. ápr. 10. 20:18
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen ez így elég fura...de miről beszélnek??
2012. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
ja mos látom nem is előtted beszélnek..hát nem tudom de ez így nem túl korrekt..kitudja mivan köztük?én ezt nem hagynám annyiba..
2012. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ez a "szia, hogy vagy? Mi újság? stb téma. Már amiről tudok.
2012. ápr. 10. 20:24
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "szia, hogy vagy? Mi újság? stb téma. Már amiről tudok.



Ha csak ennyi akkor miért nem előtted beszélnek????felettébb fura..ha én olyanról beszélek akkor teljesen mindegy hogy ki előtt teszem azt..

2012. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ez egy korábbi exe és mikor felhozom a témát, akkor azt mondja, hogy ne legyek már olyan hisztis féltékeny, mint ez előttem lévő exe, akit ez a "kapcsolat" szintén zavart. Nem szoktam soha hisztizni, meg jeleneteket rendezni, csak megemlítem, hogy zavar. Ő meg csak csodálkozik, hogy miért.
2012. ápr. 10. 20:27
 9/30 A kérdező kommentje:
Ha kiderül, hogy beszéltek, stb és nem úgy tudom meg, hogy ő mondta el, akkor azzal érvel, hogy az előttem lévő exe nagyon féltékeny volt és előtte ezt mindig titkolnia kellett és ezért csinálja velem is, mert ehhez van szokva, hogy ezt így kell.
2012. ápr. 10. 20:30
 10/30 anonim ***** válasza:

Három utad van.


Sarkadra állsz és kiköveteled magadnak a tiszteletet. Vagy elfogadja és marad vagy igy már nem jó neki és lelép.


Odateszed magad és elfelejteted vele hogy valaha elötted volt más nő is. Csak akkor mindig oda kell tegyed magad, szóval ez munkás egy dolog.


Harmadik megoldás a lustáknak való, kirúgod és kész. Sosem látod többé vagy egyszercsak megjelenik meghunyászkodva.


Amelyik verzió lehetséges végeredményét tudod elfogadni azt válaszd.

2012. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!