Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, ha a párom több exével is tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az egyikkel különösen. Napi kapcsolatban állnak, sorozatos e-mailek, telefonbeszélgetések. Persze semmi sem előttem zajlik, de állandóan kiderül és akkor mondja, hogy persze beszélnek, de ne aggódjak, nem úgy vannak kapcsolatban. Engem szeret és nem akar vele párkapcsolatot. Nem vagyunk már gyerekek, jóval a harmincas éveinkben járunk. Ez engem nagyon idegesít, meg is mondtam neki normálisan. Ha azt kérném, hogy ne érintkezzenek, tuti, hogy nem tartaná be. Ha netán megemlítem neki, hogy ez zavar, szerinte túlzott féltékenykedés a részemről. Valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek? Sokszor van gyomoridegem is ez miatt.
2012. ápr. 10. 20:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Azért nem ilyen egyszerű a helyzet. Folyton arról álmodozik, hogy neki ilyen jó nője, mint én még nem volt (megjegyzem képen láttam mindegyiket és hát akivel most beszélget, az is egy förmedvény.) Tényleg tök ronda női voltak én meg régen modellkedtem is, szóval gondolhatod, hogy nem nézek ki rosszul. Mellesleg a házunk mindjárt felépül és a babán dolgozunk. Akkor mégis mit kellene még tennem??
2012. ápr. 10. 20:56
 12/30 A kérdező kommentje:
álmodozik helyett áradozik. Kissé szétvet az ideg és elírok dolgokat :D
2012. ápr. 10. 20:56
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne még tegyél? Még most, koplett összeköltözés és babázás elött dűlőre vinni a dolgot, a három lehetőség valamelyikével.

Hidd el jobb döntés most ezt megtenni, mint 30 kiló többlettel és 3 gyermekkel a hátad mögött.


Ha most nem tisztel mit kapsz te majd később? És most nem tisztel, nem függ tőled, nincs rád kényszerülve, ez tény.


Hogy ezek csak egyik szeletét értsd, az hogy egyáltalán nem függ tőled homlokegyenest ellentmond annak a számodra tényként elfogadott gondolatnak, hogy te jó vagy, szeret, modell is voltál, szóval hogy te egy főnyeremény vagy a számára.

El kell keseritselek, ebben nagyot tévedsz és ez nem igy van. Ha igy lenne el sem engedné a szoknyád szélét egész nap.

2012. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Remek:(( Merő görcs a gyomrom:((
2012. ápr. 10. 21:15
 15/30 anonim ***** válasza:
Nagyon érett dolog, hogy valaki ismer középutat szerelem és gyűlölködés között.
2012. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

Én egy volt barátomat kivéve minden "exemmel" tartom a kapcsolatot valamilyen formában.

Van, akivel olykor írunk fészbúkon egymásnak, hogy kivel mi van, van, akivel néha találkozunk is és beszélgetünk.

Sőt, a legjobb barátom szintén egyben volt barát is.

Egyszerűen én úgy vagyok vele, hogy ha valaki régen nagyon közel állt hozzám és szerettem, azt nem tudom csak úgy végleg kizárni az életemből.

Attól, hogy a szerelem és a vonzalom elmúlt, még szerethetjük egymást, mint embert, vagy barátot.

Még ugyanolyan jót tudunk mondjuk beszélgetni.

Én nagyon allergiás vagyok arra, ha a párom nehezményezi, hogy tartom a kapcsolatot velük, főleg, hogy amúgy is többnyire fiú barátaim vannak.

Ha nem bízik meg bennem, akkor mehet, de nekem ne írja elő senki, kivel barátkozzak, vagy kivel tartsak kapcsolatot.

Szerencsére a barátom elég intelligens ahhoz, hogy megértse, a múlt az a múlt és aminek vége, annak vége, de ez nem jelenti azt, hogy barátokként nem "folytathatjuk" az "exekkel".

L/25

2012. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy tartja vele a kapcsolatot. Hanem, hogy többször előfordult már, hogy beszélt vele és azt mondta nekem, hogy egy pasi barátjával beszélt, vagy kollégájával beszélt. Soha nem vallja be, hogy vele. Itt ezen a dolgon van a hangsúly! Hogy mást mond, letagadja, stb. Ezért van görcsben a gyomrom. Ha nincs köztük úgymond semmi, akkor miért kell hazudozni????
2012. ápr. 11. 11:10
 18/30 anonim ***** válasza:
Az ellen semmi kifogásom nem lenne, ha időnként váltanának egy-egy e-mailt vagy ilyesmi, de ez a napi szintű kapcsolattartás egyértelműen arra utal, hogy a kedves extől még mindig nem tudott teljesen elszakadni. Ebből meg kérne a franc...
2012. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de az, hogy jobban nézel ki mint az ex, az égvilágon semmit nem jelent. Nekem is volt egy barátom, aki ódákat zengett arról, hogy mennyivel jobb vagyok és szebb mint XY (az exe) és örül, hogy velem van, de aztán csak kibújt a szög a zsákból: amikor szakítottunk, beismerte, hogy soha nem volt még ilyen szép barátnője és tudja, hogy nem is lesz, de XY volt a nagy szerelme és még most se közömbös neki... Ekkor tanultam meg, hogy önmagában a külsőddel ilyen téren semmire nem mész. Azt tapasztaltam, hogy arra jó, hogy előbb felfigyelnek rád a pasik mint egy átlagosabb nőre, de nem garantálja, hogy kötődni is fognak hozzád.


26 N

2012. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ja, hogy hazudozik is arról, ha épp az exszel cseveg... Hát én a helyedben mindenképp felíratnék egy adag fogamzásgátlót babaprojekt helyett...
2012. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!