Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ennyire zavar titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ennyire zavar titeket ha egy lánynak van pattanása?

Figyelt kérdés
Nos,nagyon sokszor mondták nekem,hogy csúnya vagyok és egyszer megkérdeztem,hogy miért is.Erre az volt a válasz /több fiútól is/,mert vannak pattanásaim.De egyszerűen nem tudok vele mit csinálni,kezelem és járok kozmetikushoz is.Mást nem tudok tenni,mostanában már csak 1-2 van de még így is sokat cikiznek vele.Ennyire vissza taszító ha van pár pattanása az embernek?!
2012. ápr. 10. 20:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
5 ös vagyok és ezt nem én mondom HANEM A NŐI MAGAZINOK, mert igen MINKET NŐKET EZZEL ETETNEK!
2012. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Figyu, használj korrektort vagy púdert. Azért "ciki" ma a pattanás, mert egyre ritkábban látni lányokon, mivel ők lekenik magukat. Egy korrektor vagy púder nem nagy smink, könnyű használni, ha jó színt veszel nem lesz sárga a fejed. Az alapozót viszont nem ajánlom, azt nem a pattanások fedésére találták ki.
2012. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Régen nekem is sok volt, már nincs...

Helyette van rosacea...

De a pasikkal kapcsolatban nem volt befolyása a dolognak...

2012. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozhattok 9000000000000000szor is a pattanásos bőr akkor sem tetszik a pasiknak...Playboyba láttatok már pattanásos csajt? A-A
2012. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem a Playboyos csajoknak a nagy része nem jön be. Mondjuk nem azért mert nem pattanásosak, hanem mert mű az összes, némelyik egyenesen ronda. Én bizonyos dolgokban szeretem a tökéletlenséget.
2012. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
14-es a photoshop-ról hallottál már? Hát persze hogy nem! :D Istenem, de butuska vagy :D
2012. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
akkor itt és most megfogalmaznám, hogy a pasik a playboyos csajokat bírják, a férfiak a nőket! Te nő vagy, vagy playmate? Úgy viszonyulj a pattanásaidhoz! :)
2012. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Tipp: Sminkelj!

Am ha adnál képet el tudnánk dönteni, hogy szép vagy-e...

Ismerek pattanásos csaj nem 3-4 van neki mint neked...hanem az egész arca, akkor sem zavart és szexi volt...most sminkel...olyan csaj hogy wááááhhooooo

2012. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Jaj de megy az álszenteskedés. Én ŐSZINTE vagyok, nőként úgy gondolom hogy igenis rohadtul gáz a pattanás, még akkor is ha az illető rohadtul nem tehet róla. Nekem is volt sza.rul is éreztem magam. A pattanás ronda!!!!! És igen van photoshop azokon a lányokon, de érted ha a férfiak álma a pattanásos nő lenne, akkor úgy hagynák a bőrüket vagy direkt nyomnának rá ilyen piros pöttyöket...A szépség egyik alapkövetelménye a szép bőr..sajnálom, de ez van...Lehet mellébeszélni de minek...

A nők többsége igenis sminkel mert szép bőrt akar láttatni...van akinek megadatik az meg mázlista...

Vagy új szépségideál született volna?

Hmm lehet: [link]

Ha nektek ez a szép! akkor gratu van!

2012. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A barátomnak is vannak pattanásai,ő valamilyen aloe verás gélt használ rá,nem tudom pontosan milyet,de gyógyszertárban kéne kérdezősködnöd.Neki nagyon szépen elmúltak a pattanásai tőle,pedig egy időben elég sok volt az arcán,most már csak néha-néha jönnek ki,például akkor,ha nagyon stresszel.
2012. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!