Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog engem viszont szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog engem viszont szeretni valaki (akibe szerelmes vagyok) ha biz. Ok miatt lelki sérült vagyok, de értelmes és jól nézek ki (legalábbis ezt mondják)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"anyáskodó típusú nőknek fogsz bejönni, ami kiszolgáltatottá tesz majd téged, és életed végéig gyerekszerepre fogod kárhoztatni magad egy kapcsolaton belül"


ez nagyon érdekes ,nő vagyok ,és pont az ilyen típusú ffiakat vonzom .A legutóbbi kapcsolatom is emiatt ment tönkre. Mindketten defektesek voltunk hát.. "-" Felismertem de fájt ,meg persze sok minden más is..

2012. ápr. 10. 22:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy nő vagy, ne haragudj. Amúgy meg ez a "defektes" kicsit önbecsmérlőnek tűnik számomra. De pont ez a lényeg, így nagyon nehéz "normális" kapcsolatot kialakítani. A vállalással meg az a baj, hogy önmagában véve kevés. Nem elég az, hogy vállalod, hogy olyan vagy, amilyen, hanem igenis azt kell mutatnod, hogy jó irányba akarsz változni. Ha szimplán csak vállalod magad, akkor persze, hogy mindenki olyannak fog elfogadni, amilyen vagy, de nem lesz támaszod, aki továbblendítene. Kell, hogy lássák benned, hogy változni akarsz, ez a legfontosabb.
2012. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak fiúkkal tudsz elképzelni kapcsolatot?
2012. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szia

Hasonló cipőben járok,mint te.

Olyan életem volt,amilyen nem sok mindenkinek.Igazából nincs senkim,és ha arra gondolok,hogy engem szerethet-e valaki...hát,nem tudom elképzelni.De tényleg.Olyan távol került tőlem ez az egész.Sajnos sok rossz döntést hoztam,és könnyen sebezhető voltam másoknak,abból kifolyólag,hogy szeretetéhes vagyok.Pedig én is normális ember maradtam.A barátaim mondták,csodálnak,mert ha velük történne mindez,már nem rég nem bírnák.

Ha szeretnél beszélgetni,akkor küldj privit.

Sok rossz sors van,de erősnek kell maradnod.Azt tudom tanácsolni,hogy legyél résen a többi embert illetően,és csak azoknak nyílj meg,akiket megismertél annyira,hogy úgy ítéld,valóban megérdemlik.

Tartsd magad,legyél erős,és ki fogod tudni védeni az esetleges csalódásokat.

2012. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!