Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék szerelmes lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szerelmes lenni, kötődni valakihez, érezni hogy tartozom valahova, ez olyan nagy kérés?!

Figyelt kérdés
Egy átlagos 16 éves srác vagyok, kissebb testi hibával, nagy humorérzékkel, és kevés önbecsléssel. :\
2012. ápr. 11. 02:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan nagy kérés? Tőlem ugyan nem... Azt csinálsz amit akarsz.


Mi az a testi hiba? Miért nincs önbecsülésed? A hibát magadban keresd ne másokban...

2012. ápr. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem keresem másban a hibát, amúgy hiányzik egy ujjam... ami miatt sokan bántanak.
2012. ápr. 11. 03:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akik bántanak,azok nem értelmes lények.Ettől még legyen önbizalmad-és ha ez sugárzik rólad,jönni fog a csaj.Egy kicsit legyél keményebb.
2012. ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelem érzése nem úgy megy, hogy akarjuk és akkor azok leszünk, ez vagy jön vagy nem.
2012. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyanezt érzem.
2012. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is így érzek és ezért ne becsüld alá magad szerintem épp a humorérzék vonzó egy fiúban. Fel a fejjel! :) <3

16/L

2013. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!