Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó úton haladunk afelé, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó úton haladunk afelé, hogy egymásba szeressünk?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lány. Nagyon aranyos, imádni való csaj. Mostanában sokat voltunk együtt, órákon keresztül beszélgettünk, hülyéskedtünk. Én úgy vettem rajta észre, hogy nem vagyok közömbös a számára, hiszen akkor nem szeretne velem lenni. Nekem bejön, bókolgatok is neki, amit ő általában mosolygással és valami aranyos megjegyzéssel köszön meg. Szerintetek lehet ebből valami? Én kezdem megszeretni a leányzót.

19/F


2012. ápr. 11. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem határozottan igen. Csak így tovább! ;)
2012. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát persze! Sok boldogságot!!!

Ja és élvezzétek ki nagyon ezt a kezdeti szakaszt, ez olyan szép, amikor az ember lassan közel kerül valakihez... A legnagyobb csoda, ahogy a másik igazi lénye lassan feltárul, és egyre jobban közel enged magához!

2012. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!Hívd el randizni!
2012. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a válasz igen és irigyellek titeket:)

csak így tovább!

2012. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Hát remélem összejön a dolog, mert csodálatos lányra leltem benne.
2012. ápr. 11. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Kérdezz rá konkrétan!
2012. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj?
2012. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18 éves.
2012. ápr. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!