Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit tennétek helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tennétek helyemben? Mi a vélemény arról, hogy párommal azért nem haladunk egyről a kettőre (házasság, gyerekek), mert addig nem akar semmit, míg én minimálbért keresek.

Figyelt kérdés

(Ő 160-200 nettót keres, van lakása)én már egy éve keresek jobb állást de nincs!

és ő állandóan kérdezi, van e már másik melóm.

amúgy meg nem segít semmiben.pl. ki van akadva, milyen béna cuccokban járok, de egy farmert nem venne, hogy csinosabb lehessek (max karácsonyra).nekem az albérlet mindenemet elviszi.

összeköltözni, másik városban/külföldön dolgozni nem akarok

és ezeken kívül minden rendben, szeretjük egymást nagyon, de félek ez fog minket felőrölni


2010. ápr. 20. 18:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
A hapsi részéről nem komoly és közel sincs minden rendben. Hány évesek vagytok??
2010. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
16%
Abszolút igaza van, mi az, hogy te nem dolgozol, de tőle elvárod hogy talicskával vigye neked a pénzt, és ez neked nem elég, még házasságot és gyereket is akarsz? A másik meg hogy kell neked albérletben laknod.
2010. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

szerintem a párod egy hatalmas nagy f*sz.


nemhogy örülne, hogy kevesebbet keresel, és mint férfi, a ház ura, ő tarthatja el a háztartást.

2010. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa párod van.Biztos hogy ő is akar veled egyről a kettőre jutni?Ez összefogás,és egymás segítése nélkül nem megy.Nekem önzőnek tűnik ez a pasas.
2010. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egy ilyen pasival együtt sem lennék! (Már bocs, de szerintem egy bunkó!)
2010. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem a nők szoktak az egyenlő bánásmódért küzdeni? Most megkaptátok..
2010. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:57


így van!

2010. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudsz olvasni? tisztán irja h minimálbért keres, azaz dolgozik. Hát szerintem ez gond mert ha igazán szeret akkor ugy szeret amilyen vagy, annyival amennyi pénzed van. Szerintem ezt meg kéne beszéljétek sürgősen...
2010. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

én már 27 vagyok, a párom 31

és igenis szeretnék családot

és ő azért látja akadályát, mert nem tudnék belemenni vele közös ingatlanba, meg gyerek nevelésre, mert lehúzásnak érzi

pl. mondta már: azért nem költ rám, mert azt magára is költhetné

2010. ápr. 20. 19:00
 10/31 A kérdező kommentje:

vagy egy pasi komoly szándékai a nőre való költekezéssel egyenesen arányos?

ha nem költ, lehet ő nem is akarja...

2010. ápr. 20. 19:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!