Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez korrekt?

Figyelt kérdés

Legjobb haverommal beszélgettünk neten a barátnőjéről és a gondjaikról.

Megkérdezte a véleményem én elmondtam.

A csaj egyik nap visszanézte a haverom gépén több évre visszamenőleg a beszélgetéseinket és most engem fenyeget meg ócsárol mondván,hogy én tönkretettem az életüket stb..

Közölte mindenkinek el fogja mondani milyen ember vagyok és fel fogja törni az összes internetes oldalamat és le fog járatni.

Szerintetek mit kéne tennem? Ez miatt most összevesztem a haverommal is,mert nem tartom fernek,hogy még én legyek a rossz mikor ő kérte ki a véleményem.


2012. ápr. 11. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
alapból minek nézi vissza a csaja??? amúgy szerintem ne sajnáld, ha emiatt vagytok szarba... ezek nem normálisak :D
2012. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

a barátod csaja eggy köcsög kúrva és nemszereti a kritikákat

én legszivesseben a helyedbe beolvasnák neki

ésha a barátod is eggyetért veled akkor ő meg eggy pincsikutya és nem érdemli meg hogy a barátod legyen -.-

2012. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az volt a gondja a csajnak,hogy én javasoltam a haveromnak hogy ne béküljön ki vele azok után hogy már háromszor szakított vele. És hogy szerintem kihasználja.
2012. ápr. 11. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te csak véleményt alkottál. Nem volt kötelező azt csinálni. Nem vagy hibás.Sz@rni rá.
2012. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már megint a facebook......
2012. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na azt megnézem hogyan töri fel a csaj a netes profiljaid :D Ez csak duma, az életben nem értene hozzá.


Amúgy meg ne törödj vele, úgy néz ki nem tudja elfogadni az igazságot. Szerintem jól döntöttél.


17/L

2012. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem facebook-ról van szó egyébként.

Még én érzem rosszul magam pedig szerintem nem az én hibám ami történt.

A fenyegetést pedig gyerekesnek tartom...

A legnagyobb probléma az,hogy engem most ez az egész helyzet zavar nem is kicsit.

2012. ápr. 11. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:
LOL. Sz*rd le, csináljon, amit akar. Csak akkor lejáratás a lejáratás, ha Te, és a legjobb barátaid is úgy érzitek, hogy az. Ha kinevetitek, és nem foglalkoztok vele, akkor nem tud lejáratni soha. A haverod meg egy hatalmas pancser, ha hagyja, hogy végig lehessen nézni a leveleit. Ha nem tud róla, akkor viszont köpd be a csajt. Ha tényleg tud róla, és ő engedte meg, akkor röhögd ki a francba, és ne állj vele szóba addig, ameddig le nem vakarja rólad a barátnőjét.
2012. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy csaj olyan könnyen csak úgy feltörögeti a netes oldalaidat. De ha meg is tudja tenni te még akkor is eltudod róla terjeszteni hogy egy k*rva. Így meg végképp dobja a barátod a csajt ezek után, vele meg békülj ki kivéve ha még ő is okol érte, ha csak a barátnője ugrál felesleges ezért feláldozni egy barátságot
2012. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tud róla a haverom. Amikor mondtam neki,hogy magyarázza már el a nőjének,hogy hányas is a kabát akkor az volt a válasz,hogy ő próbálta de semmi hatása nem volt,és hogy a nője azt kéri válasszon köztünk.Arról nem is beszélve,hogy még velem akar leülni a csaj ezek után,hogy beszéljük meg mi a problémánk....vicces egy kicsit nem?
2012. ápr. 11. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!