Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se korrekt, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se korrekt, ha az óvszert mindig csak a fiú fizeti?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Személyes megállapodás kérdése. Ha a srác tudja fizetni, akkor semmi gond. Meg általában az fizesse, aki jobban akarja. :D
2011. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem korrekt, mint ahogy a fogamzásgátlót meg mindig a lány vegye.

Ketten szexelnek, ketten kell gondoskodni a védekezésről. Én mindig fizettem mindennek a felét, és ezt a srácoktól is elvárom. szerintem ez így fair.

20L


(jó persze, ha épp a másik pénzszűkében van, fizetem az egészet is, nem vagyok smucig de normális esetben)

2011. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Szerintem a tablettát felesben illik, az óvszert meg ha nem is felesbe, de néha a leányzó is beszállhatna...


Aki jobban akarja :) ez vicces...

2011. dec. 27. 15:28
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Én nem dobtam a barátnőim fogamzásgátlójába (nem is várták ezt el).
2011. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Én 4 éve fizetem folyamatosan az óvszer árát. Így vagyunk megegyezve a vőlegényemmel.
2011. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
sztem is felesbe a legjobb, kivéve ha hármasban nyomják ugye, mert akkor már harmada... erre figyelni kell:D:D
2011. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
ez most valami vicc? komolyan röhögnöm kell ezen a kérdésen,de valahogy nem megy.Milyen párkapcsolat az amikor már ezen összevesztek? Elvekben a fiúk veszik udvariasságbólnem hiszem hogy az a heti 500 forint galyra vágja a családi kaszát. Mi a barátnőmel ugy vagyunk megkérdezem van-e nála ha nincs megnézem nekem van-e tartalék ha pedig kifogytunk leugrok egy boltba és veszek és nem a pénzen akadok fent...
2011. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
EZ nevetséges.Nem halsz bele egy csomag óvszer árába.
2011. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én tablettát szedek és nem kértem el soha a felét mivel ha elmentünk vhova ő fizetett
2011. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hát ha valakinek elég heti 3 menet...
2011. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!