Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés mikor lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés mikor lehetséges?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a párom 30. A korkülönbség eddig nem igazán jelentett problémát. Több,mint 1 éve vagyunk együtt, nekem még egy év van a suliból.(szakmából) Ő pedig dolgozik, sokat.


Viszont engem zavar, hogy keveset vagyok együtt a barátommal. Tudom, hogy fiatal vagyok és tapadni sem szeretnék.. halvány foszlányokba került csak szóba az összeköltözés. Naív ötlet lehet, meg kell előtte jobban ismernem és még egy csomó érv van amellett, hogy várni kell a költözködéssel én mégis vele akarok lenni. Többet. :)



Talán várni kéne azt a nyugid időszakot mikor, alapból több időnk lehetne egymásra..


A kérdés

végülis mikor jön el az összeköltözés időszaka?



2012. ápr. 11. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt,csak nektek kell tudni,ez nincs idöhöz,es korhoz kötve...en 3honap utan költöztem össze a baratnömmel,akkor voltam 19 eves,ö 26!azota is együtt elünk,es jol megvagyunk!22/F
2012. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!