Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hetente hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hetente hányszor érdemes egy kapcsolat kezdetén találkozni, hogy ne fulladjon unalomba az ügy?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, ha szeretsz valakit, akkor nem unod. De a kezdetén szerintem nem jó túlnyomatni a találkozásokat. Szerintetek mennyit érdemes?
2012. ápr. 12. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejön, van időtök, kedvetek. Heti 3 szerintem ideális, de az sem mindegy 1 alkalommal mennyit. Szerintem 3 délután
2012. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 alkalommal... kifulladásig, mondjuk!
2012. ápr. 12. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenképpen személyfüggő, embere válogatja. Egyébként minél többször :)
2012. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi hetente hétszer találkoztunk, és nem egy-két órákat voltunk együtt -> cseppet sem untuk egymást, sőt...De ez egyénfüggő, annyi időt töltsetek együtt, ami mindkettőtöknek jól esik, nem annyit, amennyit a hülye párkapcsolati "szabályok" előírnak.
2012. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindennap!:)
2012. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jekyll-fan ***** válasza:

a lehető legtöbbet :)

(nálunk barátommal ez azt jelenti, hogy hétfőn, szerdán és pénteken délután találkozunk és általában fél 10kor indul haza /21:56kor indul a vonata, a következő 1 órával később van, és utána hajnalig nincs is több, így muszáj mennie olyankor/ és hogyha összejön akkor néha hétvégén is tudunk találkozni, akár egész napra is)

16/L

2012. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!