Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a többi pasi többet foglalkozik velem mint a barátom?

Figyelt kérdés
A többiek dicsérnek milyen csinos vagyok, jól áll a hajam, aranyos vagyok, de a barátom semmit, csak azt várja,hogy én dicsérjem. nagyon idegesítő, kezdem azt hinni, hogy nem szeret, de amikor rákérdezek a válasz az, hogy nem akarja, hogy nagyképű legyek.

2012. ápr. 12. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért vagytok együtt ? Ha a kapcsolat elején ezt nyújtja ez csak rosszabb lesz
2012. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amiért az, hogy azzal a pasival jöttél össze, aki nem foglalkozik veled.
2012. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első: honnan veszed, h a kapcsolat elején vannak? Amúgy meg nemtom... nem régóta vagytok inkább együtt? Ezt én is tapasztaltam már, de ez azért van, mert beképzelem h a barátom nem foglalkozik velem, csak hogy kicsit sajnáltathassam magam, de mondjuk a kapcs. elején nem így volt, persze most is szinte minden nap dicsér... De a lányok vágynak a bókokra, és az olyan fiúk könnyebben megadják ezt és udvarolnak, akikkel épp nem jársz.
2012. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tök ugyanez a helyzet. elvárnám, hogyha annyit fáradozok azzal, hogy szép legyek és büszke legyen arra, hogy csinos lány megy el mellette, és tényleg órákat töltök el azzal, hogy megfeleljek neki, akkor miért olyan nehéz kinyögni, hogy "hm milyen csinos vagy ma" vag jó a hajam.. hihetetlen.
2012. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez benne van sztem minden pasiban, csak nem mindenki mutatja ki. hajtja őket a vadász ösztön :D megnézik a csinos lányokat, ezt el kell fogadnunk, csajok, de most őszintén, ti nem szoktátok megnézni a jó pasikat?! :) én néha ég szóvá is teszem, ha egy jó pasit látok az utcán vagy a tvben, h hm, de jól néz ki, aztán kapok egy kis leb@szást, de végül nevetünk egy jót ezen és kész, mert tudja, h őt szeretem. Bizalom kell, semmi más! :)
2012. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már egy éve vagyunk együtt, de soha semmit, pedig a lelkem kiteszem, hogy egyszer halljak egy jó szót a szájából! képes vagyok 12 centis sarkakban mászkálni, hogy szépen nyújtsa a lábaim, tízezrekért megvettem ma a legdivatosabb cipőt, nagy lelkesen viszem haza, erre megkapom, hogy undorító!!! és kiakadtam, de nyugtat, hogy nem vagyok egyedül :)
2012. ápr. 12. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak nem túl szókimondó pasik, akik nem így adják a dicséretet. Ki sem mutatja? Mondd neki kerek perec, hogy nagyon jól esne, ha néha megdicsérne..
2012. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nálunk is ez a helyzet és hiába mondtam neki, hogy szeretném, ha mondana nekem szépeket, mert jól esne. annyit mondott, hogy nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem az, hogy mit érez. és azóta se semmi
2012. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Örülj mert ha csak néha is mondja h szép vagy az azért van mert az tényleg öszintén mondja azért h tudd h tényleg szeret miért lenne jobb ha örökké a nyakadba lihegne :S ha meg sohasem mondja akk pedig ez egy nem normális kapcsolat de lehet h nehezen fejezi ki az érzéseit vagy másképp ezt neked kell tudnod :) azért remélem sikerül ezt megbeszélnetek és mindenképp még sokáig ^^
2012. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jah tényleg és még másrészröl ez mindig igy van ha szingli vagy a fiuk le se szarnak ha van barátod vagy 1000 körülötted legyeskednek ;DD
2012. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!