Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ciki, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki, ha egy pasi szereti az alkonyat könyveket/filmeket? 21F

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 19:58
1 2
 11/19 anonim válasza:
43%
lány vook, éss szerintem egy kicsit sem ciki sőt ez arra utal hogy szereted a romantikus dolgokat ami nekem tetszik a pasikban ;)
2012. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Nálam ciki, mert én nem bírom ezeket, pedig lány vagyok.
2012. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Az nem ciki, ha szereti a romantikus dolgokat, de ha a Twilight-ot... Hűha, azt én még nőknél sem tudom megérteni miért. A vámpírok, és farkasemberek kifigurázása megbocsáthatatlan, másrészt meg nagyon csöpög. Egyébként ennyiből nem fogok megítélni senkit, de nálam nem előny. :D
2012. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Ciki bizony. Még azt is cikinek tartanám, ha én szeretném, nem hogy egy pasi!

Mellesleg az Alkonyat nem romantikus, hanem egy giccses rinyatenger.

2012. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
43%
Szerintem nem gáz. Ha az tetszett, olvasd majd el ezt is [link]
2012. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Nembaj ha szereti! Az alkonyat, ha úgy vesszük valamennyiben fiús is, hiszen vámpírok,farkasok stb. csak van hozzá egy ki romantika. És semmi képp sem b**i! Egy kicsit se! Úgyhogy teljesen normális. Ha mások azt gondolják, hogy a film és a könyv szar, azaz ő bajuk. Mert szerintem szuper mind kettő! (és legalább ő olvas)
2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
énis pasi vagyok,és énis imádom az alkonyatot,bár én a filmet,olvasni még nem olvastam,majd elolvasom 1x talán,most éppen a 4/2 részt várom nagyon:) amúgy meg semmi ciki nincs benne hogy szereted....mindenki azt szeret amit akar,aki meg mást mond vagy fikáz,az meg tartsa meg magának a hülye véleményét..én pl a harry pottert is már vagy 2x ki olvastam,:D normális pasi vagyok nem vagyok se b*zi se csúnya semmi,nincs ebben semmi ciki:)
2012. szept. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen. Az alkonyat könyvek filmek csak lealázzák a vámpirokat.
2013. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Nem ciki, amíg nem nekem kell megnéznem vele.

17/L

2013. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!