Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az egy lánynál h 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az egy lánynál h 16 évesen nem érzi magát nőnek?

Figyelt kérdés
Viselkedésre gondolok. Nem vagyok gyerekes. Sőt sokan mondják h a koromhoz képest érettebb vagyok. De mégis... egy normális kapcsolatot se tudok kialakítani fiúkkal. Nem tudom őket "becserkészni", se megtartani. Egyszer azt mondták nekem h nincs bennem szenvedély :S Pedig én elég szenvedélyesnek érzem magam. Azzal lehet a baj h mindig rossz emberrel kezdtem, aki mellett nem oldódtam fel teljesen? Vagy mi?? ... egyszerűen fogalmam sincs h mit csináljak. Nem tudom h viselkedjek egy párkapcsolatban. Egy OLYAN helyzetben sem. Pedig elvileg az ösztönöknek vezetniük kéne nem? Mi a baj velem?
2009. jún. 19. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
16 évesen már kicsit gáz!
2009. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Normális. Egy 16 éves lány még gyerek, nem nő. Majd pár év múlva kellene visszatérni a kérdésre. 18 évesen sem leszel még nő, csak nagykorú.


28/F

2009. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális.De sztem olyan párt kell találnod akinek hasonló a személyisége mint neked.És rájössz hogy mégis nő vagy és normális is.Párkapcsolatban sem kell különlegesen viselkedni csak add önmagad....de majd később úgyis kialakul ez nálad...idő kérdése...ki hamarabb,ki később érik...mindenki más.
2009. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de ismerős... Én ugyanilyen voltam, aztán megismertem valakit, akivel minden olyan könnyen ment.

Az előtte levő barátaimmal mindig olyan feszélyezett voltam, nem tudtam elengedni magam, a mostani barátommal viszont semmi gond nem volt, minden ment magától...

Szerintem csak annyi a baj, hogy nem megfelelő emberekkel jöttél össze eddig. De ami késik, nem múlik...:)

2009. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek igaza van.

Én is így voltam 16 évesen. Levontam a következtetést, hogy mivel a fiúk úgysem néznek nőnek, nyugodtan barátkozhatom velük, szinte mintha fiú lennék. Ez bejött. Nem voltam velük feszélyezett, mert nem éreztem úgy, hogy most nekem úgy kéne szerepelnem előttük, mint egy nő. Az lett a vége, hogy egy jó barátom, akivel idővel közel kerültünk, szerelmes lett belém. De nekem ő nem volt esetem, ez a lényeg szempontjából mindegy.

Azt vettem észre, hogy ahogy a kilók jönnek fel illetve mennek le, ezzel egyenes arányban figyelnek fel rám a fiúk. 5 kg súlytöbblet tökéletesen megakadályozott mindenféle érdeklődést a fiúk részéről. Mikor leadtam, érezhetően jobban kezdtek érdeklődni irántam. Fura volt.

Ezek után az volt a legérthetetlenebb, hogy a férjem 10 kg súlytöbblet mellett kérte meg a kezemet, 20 évesen.

2009. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat velem is is ez vlhogy most igy van:).....mikor fiukkal ismerkedem nem tudok feloldodni sot izgatott vagyok.............remeljuk valtozik a dolog...igaz:P:)
2009. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!