Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20+ éves lányok jobb szereti...

A 20+ éves lányok jobb szeretik a 30-40 év közötti fárfiakat? Labdába rúghatok 22 évesen egy korombeli lánynál?

Figyelt kérdés
Talán nekem egy 20 év alatti lánnyal kellene összejönnöm. Csak mert egyretöbb ilyen "felállásról" hallok, hogy a lány a 20-as évei elején jár, a férfi meg túl van a 30-on.
2010. máj. 25. 19:31
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
*férfiakat
2010. máj. 25. 19:31
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Attól még hogy látsz ilyet nem mindenki ilyen. Én nem az apámmal akarok járni. Természetesen fontos hogy komoly és érett legyen a pasi de az tud egy fiatal is lenni.
2010. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

hm...

azt hittem ilyen pasi már nincs..

magam korú pasikat keresek de eddig nem találtam mert mind a 15-18as korosztályt keresi..

na ezt add össze

21/L

2010. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%

Azért,mert már tapasztaltabbak a 30-as férfiak és biztosabb egzisztenciával rendelkeznek...

Egyébként nem minden lányra jellemző,hogy nála 10-15 évvel idősebb férfival járjon,úgyhogy simán van esélyed!!;) Véleményem szerint,inkább a számitókra,pénzéhes lányokra jellemző ez,hogy nála jóval idősebb férfival kezdjen ki,de ez csak az én szubjektiv véleményem...

2010. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%

A lányok csak azért járnak idősebb férfiakkal mert ők érettebbek, komolyabbak. (vagy legalábbis a csajok azt hiszik... :P) De ha eléggé éret és felnőttes vagy akkor ne félj kezdeményezni!


Én pl.: mindig azt hittem, hogy a magamnál idősebbeket kedvelem. És tudod, hogy kivel vagyok együt már több mint öt éve? Egy olyan sráccal 3-4 hónapal idősebb nálam.

20/L

2010. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is a huszonévesek a tizenéves kis csajok közül válogatnak:P :D ez nekem sem fér össze:D


Mondjuk van egy kivétel a párom, aki most 21 lesz idén én meg 20 :D

Nálam nem rúghat labdába egy 3o év körüli...mondjuk amblokk senki, de egy 3o-assal nem állnék le az is tuti...

Szerintem vannak még lányok akik így gondolkodnak:) ne keseredj el...:D

20-L

2010. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%

Épp 2 hete amikor vásárolni voltunk a Párommal (29 éves), ezt beszéltük, hogy a korombeli lányok (23 év)mind ilyen apám korúakkal vannak együtt, (4x évessel, de persze aki fiatalosak), egyszerűen annyira nem tudom elhinni, hogy ez mért kell valakinek, aztán rájöttem/tünk. Van lakása, kocsija, pénze, és a csaj az ölébe kapja ezeket, nem a párjával együtt kell megdolgozni érte, és közösen létrehozni az egzisztenciájukat. Ez a legegyszerüb dolog amit a velem egykorú csajok csinálnak, csak jól kell teljesíteni az ágyba és kész. Undorító...


Nehéz dolgod van, de vannak ilyen lányok, mint én akiknek nem ez a fontos, hogy belecsöppenjünk a jólétbe egy kis..., hanem a párunkkal együtt teremtjük elő a "dolgokat". Sok sikert!

2010. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
65%
13év van köztönk a barátommal én most vagyok 17 ő pedig 31 lesz....ztolsó válaszolónak mondanám,hogy ez nem igaz amit leirt,persze mindenkinek megvan a saját véleménye ill. izlése;)
2010. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
43%

én szeretem 30-45 közötti férfiakat..fiatalabakat nem annyira,csak attol függ,h ki milyen


22/L

2010. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 29éves a barátnőm és 22vagyok.
2010. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!