Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? HELP!

Figyelt kérdés
Tehát , 9 hónapja vagyok együtt a barátommal ! Az eleje a kapcsolatnak gyönyörű volt , mesébe illő ! De at utóbbi pár hónapban sokat veszekszünk ( pl : miért töltök fel fényképet magamról Facebookra , Miért nem tudok átmenni hozzá).. Szerintem elég értelmetlen dolgok ezek !! Féltékeny minden egyes fiúra akire ránézek ! Nem bízik bennem egyszoval de ő az életére esküdne h igen ! Mostanában sokat beszélgetek egy másik fiúval aki megtetszett nekem . De a barátom nemtudja elviselni ezt sőt még aztsem h Facebookozok vagy ráírok az osztálytársamra h mondja meg a házi feladatot mert elfeljtettem leírni ! Szóba hoztam a barátomnak , hogy szakítsunk mert neki se jó igy meg nekem se . De ő aztmondja h nem bír nélkülem élni stb. Nem találkozhatunk mert az iskolába nem valami jók a jegyeim és javitanom kell... De ő ezt nem érti meg , a szüleim eléggé fognak szoval nemtudom mindig aztcsinálni amit ő szeretne ! A szívem aztmondja , hogy barátom , az eszem azt h a másik fiú... Nemtudom mitévő legyek mert nagyon kötödőm a barátomhoz de nem tudunk megbeszélni mostanában semmit csak veszekszünk és ez kihat rámis... ! ( 5 kg-t fogytam , csak azert mert ideges vagyok ) Ráadás képpen azz mondja nekem a barátom , hogy megöli magát hanem lehetek vele ! Mit csináljak ?? 16/L ( Értelmes válaszokat kérnék , és a helyesírási hibákért elnézést kérek ) :(
2012. ápr. 14. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd ki.. amit tesz magával saját felelőssége..ne izgulj nem hülye a pasid... :)
2012. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eleve van oka féltékenykedni, ha neked valóban megtetszett egy másik fiú. Ha az én párom mondaná azt, h megtetszett neki egy másik lány, megkeresném és addig tépném, amíg az utolsó szál haja is ki nem hullik.

Másodsorban el kellene döntened, szereted e egyáltalán. Miért húz az eszed a másik sráchoz? Mivel jobb, mint a mostani? Ha pedig jobb, mint a mostani, akkor miért húz a szíved a barátodhoz? Neked kellene tisztába tenni ezeket a dolgokat saját magadban. És ha sikerült, akkor dönteni.


Ha úgy döntesz, elhagyod a párod, tedd meg és ne maradj vele sajnálatból, vagy azért mert öngyilkossággal fenyeget. Ilyesmivel senki nem láncolhat magához senkit. A legnagyobb gyávaság, önzőség és gerinctelenség ilyesmivel fenyegetőzni. De az esetek 80%-ában az illető gyáva ahhoz is, hogy tényleg tegyen valamit. Csak azért mondja, hogy megijesszen, hidd el, nem lesz öngyilkos. Ha mégis abban a 20%-ban van, akik valóban megkísérlik megölni magukat, akkor se érdekeljen, mert az nem a te hibád, hogy neki nincs ki mind a négy kereke. Ha túléli, majd szépen rájön, hogy nem ért el vele semmit, csak azt, hogy járhat a pszichiátriára és meg van bélyegezve, ha meg meghal akkor sikerült, amit akart és ő akarta így, az ő döntése volt. Mindenkinek joga van dönteni a saját életéről. ha te úgy döntesz, hogy a sajátodat nem mellette akarod leélni, jogod van hozzá, neki meg joga van kinyírni magát, ha ahhoz van kedve, de ez semmiképp sem a te felelősséged.


22/L

2012. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
azt tanácsolnám h ne maradj a barátoddal. eléggé haszonló szituban voltam 16 évesen. egyre agressívabban fog maga mellett trtani majd kitudja erővel tartana maga mellett és végül bántalmazhat is. én csírájában fojtottam el. előszöt felhoztam a szünetet, majd mikor egy hónapja elszokott a közelségemtől szakítottam. igaz az is hónapokig ment. de sikerült. neked is ezt tanácsolom..
2012. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!