Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek, szeretem vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom lassan 5 éve tart már gyermek is van és mennyasszony is lettem.Megismerkedtem egy sráccal mikor a páromhoz utaztam,mert külföldön dolgozik.A reptéren találkoztunk ő segitet eligazodni.Nagyon aranos és kedves volt velem sokat bókolt.Ez pár hónapja történt.Azóta sem sikerült kiverjem a fejemből ezért elhatároztam hogy megkeresem,nagy nehezen rá is bukkantam.beszélgettünk sokat és azt hiszem hogy szeretem.Nehezen de elhagynám a párom h vele lehessek.Ő odafigyel rám folyamatosan bókol nekem,de mégsem tudom mi tévő legyek.Segítsetek!
2012. ápr. 7. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Bevállalós csajnak tünsz, szerintem azt csinálsz amit akarsz. Az új srácot még nem ismered.
2012. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy az én gondolkodásmódomban van a hiba, de én első körben mocskosul elszégyellném magam.
2012. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Ritka nagy r i b a n c vagy... eldobnád a gyűrűt, és a közös gyereketeket egy kuffantásért... remélem a következő reptéri túrád során felkenődsz egy Boeing-re.
2012. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Tipikus nő vagy. A legfontosabb neked a saját boldogságod. Nem is érdekel téged, hogy a gyermekeid mennyire sérülnek tőle, tönkreteszed a lelkivilágukat. Annyi az egész hogy odafigyel és bókol? Ez most komoly?
2012. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A párom nm igazán figyel oda rám még a szülinapomat is elfeljteni.nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban és lehet h a korküönbség is kiütközik meg az h nincs velem mert igénylem azt h velem legyen ne csak 2 havonta 1 hetet.Ez olyan nagy bün h több törödésre vágyom meg megértésre mert mindig ugy ugrálok ahogy ö akarja mert ha nem ugy van akkor veszekedés
2012. ápr. 7. 23:10
 6/22 anonim ***** válasza:
na figyelj. ha belezúgtál valaki másba, akkor a korábbi párkapcsolat igenycsak taccsra van menve. nem az új sráccal kéne új életet kezdeni, hanem meg kell próbálni újjáéleszteni a régi kapcsolatot. gondolj a gyerkőcödre: amint anya lettél, az ő érdekei a legfontosabbak, a többi utána jön, és az ő érdeke megkívánja, hogy anya és apa együtt neveljék fel. persze, csomó kölök él boldog életet, miután csonka vagy mozaikcsaládban nő fel, de mégsem úgy az igazi. tehát mielőtt bármibe belekezdesz, mondd egy a vőlegényedne, hogy nem esik jól, hogy hanyagol (én ezt szűrtem ki az egészből, bocs, ha nem így van). nem kell neki elmondani az új srácot (sőt, tilos, de ezt halkan teszem hozzá). fel kell ébreszteni a régi tüzet. ha ehhez az kell, hogy a gyereket egy éjszakára leparkoljátok a nagyszülőkhöz, és elmenjetek egy szállodába, hogy ne zavarjon a megszokott környezet, hajrá. elő a csipkés tangákkal, combfixekkel. kisgyerek mellett a szerelmi élet könnyen ellaposodhat, ami szerintem több váláshoz (közvetetten vagy közvetlenül, értsd: feszültség, viták, megcsalás) vezet, mint sokan hinnék, de ezt én mondom, nem pedig egy szakértő. de a legfontosabb, hogy mielőtt ágyba ugrálnátok, megbeszéljétek a problémákat, mert a tüske idővel csak egyre nagyobb lesz, ahelyett, hogy eltűnne. hozzá kell tennem, hogy nem vagyok párkapcsolati tanácsadó, sem pszichológus, és gyerekem sincs. én csak több könyvet olvasok, mint egy átlagos könyvtáros, és nyitott szemmel járom a világot. amit most mondtam, az nem szaktudomány. de szerintem megéri kipróbálni.
2012. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez eddig oké. De a gyereknek majd hogy magyarázod meg, hogy ez az apu nem az az apu?!
2012. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Akárhogy akarod kimagyarázni, egy retkes, büdös, kereszteb*szott k u r v a vagy. Már az, hogy a gondolata annak, hogy megcsalod a vőlegényedet, a gyermeked apját, felmerült benned, utolsó stádium beli lelki romlottságot tükröz.

Szóval summa summarum: emberileg sz*rt sem érsz, ill. pontosan annyit.

2012. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy mit érzek erre csak annyi volt a válasz h ne várjam ezt töle mert ö nem lesz romantikusabb és ha erre vágyom keressek magamnak mást.Egyáltalán nem akartam ágyba ugrani a másikkal mig ezt le nem tisztázuk.ja és még annyit hozzáfüzött hogy ö egyépként szarik bele h miket érzek
2012. ápr. 7. 23:15
 10/22 anonim ***** válasza:
így már más a fekvése. de miért vagy együtt egy ilyen pasival, sőt, minek szültél neki gyereket? amúgy mennyi idős a gyerkőcötök?
2012. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!