Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem hajlandó ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó ezt elfogadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imádom a Depeche mode-ot,de a barátnőm egyszerűen ki nem állhatja. Próbáltam megszerettetni vele és egyszer teleraktam vele a gépét,már csengőhangnak is beállítottam nála,de őrjöngött :( Mit tegyek? Nem illünk össze?
2012. márc. 4. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Más is útálja azt a fost.
2012. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ráerőltetni, de attól még szeretheted.
2012. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első! nagyon tévedsz
2012. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a) Szakítasz vele. b) leszarod, mert tudod, hogy a zene nem minden és más baj vele nincs.



Mi a francnak próbálod megszerettetni vele? ha megtetszik neki, megtetszik, ha nem nem.... másrészt teljeesn máshogy kellett volna megpróbálod ha már igen, mert a két dolog amit csináltál csak megutáltatja vele még jobban.

2012. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez legyen a legnagyobb gondotok basszátok meg -.-"
2012. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dávidmester13 ***** válasza:
attól még összeilletek ! csak a b.nőd nem szeret azt az együttest és kész és ha nem szereti és miután próbáltad vele megszerettetni és még azután se akkor hagyd és ne piszkáld ezzel ... és ne is beszélj az együttesről vagy csak annyit hogy ne legyen ideg mert nem erőszakolhatod rá a saját stílusodat ! és ne hogy ennyi miatt szakíts vele mert nem szereti a bandát ! ha további tanács kell akkor pedig írj nekem üzenetet !
2012. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te haver teljesen hülye vagy. Mi ért kell neki azt hallgatni amit te akarsz gondolom töltetek el időt egy más nélkül is akkor hallgasd az a sz@rt, és mikor együtt vagytok biztos van olyan együttes amit mind a ketten szeretek azt hallgassátok. Mit kell ezen ki akadni van itt olyan ember aki össze van zuhanva mert elhagyták, megcsalták, sose volt senkije gondolkozz ezen egy kicsit, és ne erőltesd rá az akaratodat, mert egy nap múlva te is itt fogsz sírni mert elhagyott a barátnőd mert megölted a szereteteddel.
2012. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el, miért olyan iszonyú fontos a zenei ízlés egy kapcsolatban... ha nem szereti, ne erőltesd, a végén pont emiatt fogtok szétmenni, hogy ilyen erőszakos vagy. Érted: nem a zene miatt, az nem szakítóok, hanem a viselkedésed miatt.

Az a lényeg, hogy más téren, fontosabb dolgokban kijöjjetek egymással, az ízlés soha nem mérvadó. Szállj le a témáról, és fogadd el, hogy ő mást szeret.

2012. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minek kell tényleg ráerőltetni? Nem szereti, kész, nem beszéltek róla, nem hallgatjátok együtt, pont. Vagy nálad egyfolytában megy ez a zene és folyton hallgatnod kell? Nem, ugye? Akkor meg?
2012. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy még veled van. Ha a pasim olyan zenét hallgatna, amit utálok, hát hallgasson. Ha mutatna pár számot, hátha megszeretem, hát mutasson. De hogy sunyi módon a gépemen meg a telefonomon turkáljon... nálam ezek szentek.


Soha nem fogsz olyat találni, aki ugyanolyan, mint te. Vagy elfogadod így a barátnődet, vagy keresel mást, de mással meg másban fogtok különbözni. Gondold át, mennyire jó vagy nem jó vele, és mennyire fontos neked, hogy zenei ízlésben egyezzetek.

2012. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!