Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, hogy a férjed megnézi az utcán, strandon a nőket?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon fáj,sokat veszekszünk,lehet elválunk miatta,mert nem hajlandó abbahagyni,azt mondja nem járhat csukott szemmel,és nem meg.... akarja őket,csak megnézi,mint egy jó autót...Fiúk igaz ez???Miért kell megnézni a másikat,ha már van melletted egy akit állítólag szeretsz???

2012. ápr. 14. 14:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy hiába mondom neki,hogy engem ez bánt,mindig megigéri,hogy abbahagyja,de nem megy neki...nem nyálcsorgatva nézi,de rá rá néz,mert éppen kivillan a valaga,vagy a melle a sok számmal kisebb polóból...


nem hiszem el,hogy van olyan nő akit nem zavar ha az általa szeretett férfi,egy másik nőn felejti a szemeit...Ilyen nincs,max nem vallja be...

2012. ápr. 14. 14:43
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Engem is megnéznek a nők, a barátnőm mondja h utánam fordulnak. A barátnőmet is sokszor megnézik. Azt bírom amikor olyan nő néz meg akinek a pasija/férje fogja a kezét. Én is megnézem a dögös nőket,korhatár nélkül. Szerintem nincs ezzel baj. 30f
2012. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó.


Ettől még ugyanúgy szereted a párod igaz?Mire gondolsz mikor egy igazán dögös szép fiatal nőt látsz?

2012. ápr. 14. 14:51
 14/24 anonim ***** válasza:
11%

nem vakságot hanem huseget fogadott.

ezen mit kell kiakadni,nem is ertem.

2012. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én nem lennék együtt olyannal, aki más nőket bámul, de nem is nagyon szeretem a komoly kapcsolatokat. Akkor viszont nevetek, mikor az olyan pasik néznek meg, akik közben a barátnőjük/feleségük kezét fogják:)
2012. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
az én párom is megérti hogy megnézem a nőket de nem csinál belőle ügyet mert ez nem megcsalás,a kettőt nem összekeverni!
2012. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meglehet kultúráltan is nézni a másikat! Tényleg nagy parasztságra vall, ha valaki mellett ott van a párja és utána fordúlva gülü szemmel nézi a másik nemet. Az én párom is megnéz másokat, de érdekes módon, soha nem feltűnően. Nem is tudnám ,hogy megszokta nézni a nőket ha ő nem mondta volna. 10 éve vagyunk együtt és nagyon szerencsés vagyok, hogy az én párom nem olyan paraszt mint a legtöbb pasi.
2012. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%
30f vagyok. Persze,ugyanúgy szeretem. Mire gondolok mikor megnézek valakit? Semmi extra. Jó nő és ennyi. Ne gondolj semmi rosszra ês ne piszkáld ezzel a párod. Ez ilyen férfidolog. Aki nem veszi észre a csinos nőket az b.zi. :-D Öltözzúgy hoy megnézzenek téged is a pasik.
2012. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
A hűségbe beletartozik a vakság is,tisztelet a párod iránt,akin kíül nem kell más nő semmilyen szinten ez alap nálunk.Sajnos sok férfiból kiveszett ez a magatartás és az ócska ösztönösdi dumával jönnek,de bármilyen jó nőt is lát egy szerető férfinak eszébe jut ,hogy ott a párja és őt többre értékeli annál,minthogy bámulja azt a másikat.
2012. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
én ezzel úgy vagyok, hogy fáj, ha párom megnézi őket, de istenem, az ő dolga! itt vagyok neki én! nem baj, ha tűz gyúl benne, de eloltani én akarom:)
2012. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!