Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok arról ha meglátnátok egy 14 éves lányt és egy 18 éves fiút együtt? Pedofilnak néznétek a srácot?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 22:04
1 2
 1/18 ASOT ***** válasza:

Nem gondolnám pedofilnak!


csak azt h a srác nem normális és agyilag gondok vannak!

2012. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a-a
2012. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
nem pedofilnak nézném, hanem h.lyének. Egy 18 éves már majdnem egyetemista, a lány pedig általános iskolás...
2012. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez engem rohadtul idegesít hogy evvel senki nics tisztában.Ha megdudálnak minket vagy kiszólnak a kocsiból összes barátnőm elkezdi: hülye pedofil...

A PEDOFIL A GYEREKEKET SZERETI. AZT HA NINCS CICIJE,KISLÁNYOS,KICSI,GYEREK.

egy 14 éves lány már nem gyerek.(testileg).m1:DD

a kérdésedre válaszolva nekem is 17éves barátom van pedig 15 leszek.

Ha testileg,és LELKILEG IS érett a lány is a kapcsolatra akkor szerintem semmi baj sincs evvel:)

2012. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Ez még nem pedofílság.

amikor én voltam 14, és is jártam majdnem 2 hónapot egy 18 éves fiúval. Szerintem nem csak a kor, hanem a szellemi fejlettség is fontos. És mi totál egy szinten voltunk. Fizikailag se volt köztünk szinte semmi. Csók sem! nem volt 18 éves szinten, nem is látszott annyinak, és a vallási nézete miatt sem.

2012. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rájuk kiírva hogy 18 és 14 éves, ha meg nincs kiírva honnan a bánatból tudnám ránézésre hogy ki hány éves. Lehet a csaj idősebbnek néz ki a gyerek meg fiatalabbnak mint amennyi...
2012. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

hülye vagy,istenem

4 évről beszélünk!

nem tudom hogy a lány vagy a fiú vagy-e de ha ezt megkérdezed, akkor tényleg jobb lenne nem összejönni vele, mert ezek alapján nagyon gyereknek tűnsz

egyébként semmi baj nem lenne vele

2012. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Onnan kezdve, hogy láttam egy 16-17 éves csajt, ahogy rámászik egy 50+-os pasira, és nyalja-falja egy köztéri padon, egy ilyen párra csak azt tudom mondani, hogy édesek együtt. :D
2012. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
:DDD
2012. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

a lány vagyok és tudom mi az a pedofil...

nem azért kérdeztem mert én azt gondolom h 4 év sok hanem ismerek elég sok embert aki szerint az :/

2012. ápr. 14. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!