Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok arról ha meglátnátok egy 14 éves lányt és egy 18 éves fiút együtt? Pedofilnak néznétek a srácot?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 22:04
1 2
 11/18 ASOT ***** válasza:
édesek együtt...ja :)
2012. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Te mi a fasszt pedofilozol, ha azt állítod hogy tudod hogy mi az?! Hülye vagy?


A 4 év meg egy tök egészséges korkülönbség. Más kérdés, hogy a tizenéves fiúkat csak a farkuk irányítja. Majd rájössz!

2012. ápr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm is 14 és akivel félig meddig jár az nemsokára 18.Egyáltalán nem gondolom hogy a pasi pedofil lenne,mert elvileg az a pedofil aki 18 év felett egy 14 év alattit ront meg, nem?
2012. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#12 Nem én gondolom azt h pedofil! mások mondták én csak megkérdeztem h nektek mi a véleményetek!!
2012. ápr. 15. 12:02
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kire van ráírva, hogy hány éves? A mai csajok amúgy is 14 évesen már 20-nak néznek ki, csak éretlenek mint a zöld alma
2012. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt én is bírom, amikor 14-18 éves lányok (akiknek amúgy is lényegében már nő alakjuk van), úgy öltözve, sminkelve és tipegve (kabbef@szom táskatartással), mint a huszonévesek, felháborodnak és pedofilt kiáltanak, ha megbámulja őket egy pasi, vagy bepróbálkozik náluk.


Az ilyet sokszor nyakon vágnám, hogy leesne a napszemcsi a fejéről, s megkérdezném, hogy ha az pedofil, akkor ezek szerint te gyerek vagy, és akkor mit keres rajtad a kiló festék, a seggre-puncira feszülő naci, és miért sz.opsz, kefélsz a barátoddal? Ha gyerek vagy, húzzál vissza a te kicsi pónidhoz!


(Pedofil az, aki a nemileg éretlen, fejletlen, másodlagos nemi jellegekkel még egyáltalán nem rendelkező [se cici, se fanszőr, se érett nemi szervek] gyerekekre gerjed szexuálisan.)

2012. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
hza a csaj is akarta egyáltalán nem nagyon sok szülő között is 4 évek vannak... ez csak ilyen fiatal korban tűnik soknak
2012. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem. Persze nézőpont kérdése... Szerintem egy első gimis lány jár együtt egy végzőssel...
2012. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!