Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltek férfiak a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltek férfiak a két gyerekes nőktől? Miért nem akartok velük komoly kapcsolatot? 33/N

Figyelt kérdés
30 év felettiek válaszát várom. Az is érdekelne, aki elvált, az miért, aki független az miért nem szeretne komoly kapcsolatot. Ismerkedni miért nem lehet?

2012. ápr. 15. 00:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
7-es : jobb is ha huszonévesekkel keveregsz,mert neked sincs több eszed-egoista barom.
2012. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
36%

egyébként pont a napokban pedzegette nekem a dolgot a 31 éves két gyerekes,férjezett kolléganőm.

gondoltam lesz vmi kufirc,erre elkezd nekem ilyenekről beszélni,hogy nehéz lenne újrakezdeni,elválni.

mondom neki,te miről beszélsz?:D

bemegyünk a mosdóba,letolod a nadrágod,boldoggá tesszük egymást és viszont látásra.

milyen újrakezdés?

úh hagytam is a fenébe,csak néha húzom az agyát,ha unatkozom.

2012. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy beleszólok, de szerintem azért ez nem ilyen fehér-fekete, hogy a pasik félnek a gyerekes anyukáktól, mert azoknak zűrös az exférje-kölke stb.

Nekem elváltak a szüleim, és anyukám volt asszem 35, mikor összejött a mostani párjával (10 éve már). Csinos volt, adott magára, nem is volt ilyen beteges "úristen egyedül halok meg" rögeszméje, és csak véletlenül ismerkedett meg a párjával. :) Ő pedig elfogadta, hogy van két gyerek, mi szerintem nem vagyunk őrültek öcsémmel, soha nem is voltunk, jóapám ha teheti ránk se néz, úgyhogy azért nem olyan általános ez... Biztos nehezebb, de pl van ilyen is. :)

21L

2012. ápr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Kösz 13-as!

Mi négyen nőttünk fel, 4 lány, 2 teljesen mostoha testvérem van. Tudom miről írsz. Tudjátok, ha nem vagy boldog, hogy várd el, hogy a környezetedben élők is boldogok legyenek?

Ezért nehéz....

2012. ápr. 15. 00:55
 15/26 anonim ***** válasza:
26%
Hát igen. Nekem is egy 20 alatti csajjal alakul a mandula. Mégis mit vársz, miért legyek veled, mikor szuper testű fiatallal is lehetek? Ráadásul gondtalanul.
2012. ápr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
szerintem egy egeszseges ferfi gyermekekre vagyik, es egy olyan no aki mar 2 gyermeket szult/nevel az nem fogja prioritaskent kezelni a dolgot. ez ertheto is. ezert elternek a celjaik...
2012. ápr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A véleményünket kérdezted, szerintem ne sértődj meg rajtuk. Én pl. sosem kezdenék férjes asszonnyal, és felháborítónak tartom hogy még neked áll feljebb azok után, hogy másokat házasságtörésben való részvételre bujtasz fel.
2012. ápr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én kezdenék kapcsolatot egy 2 gyerekes nővel, ha megfelelő egzisztenciával és önállósággal rendelkezik 33 évesen és nem tőlem függne 100%-ban az ő és a gyerekek jövője. Szeretem a gyerekeket és tudom sajátomként kezelni őket, de ha a személyes szabadságom kerülne kockára, akkor meghátrálnék.
2012. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

haverom azt mondta hogy más gyerekét nevelni olyan mint más ember Játékának a mentését folytatni :D

F18

2012. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

nekem több ily en F ismerősöm is van aki összejött 2 gyerekes anyukával.hátrányok:

-több gyerek már nem kell,ezt a 2-t is nehéz eltartani.

-rögtön eltarthatnék 2 gyereket,és megkapom később:Te ne szólj bele,nem vagy az apám!

-ott van a volt férj,akivel nem akarok baizni,és nincs kedvem hallgatni,h bezzeg Ő!

én egyszer jöttem össze egy 1 gyerekessel,ezek alapján írtam

2012. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!