Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálhatja egy srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatja egy srác?

Figyelt kérdés
Tetszettünk egymásnak,de nem lett semmi belőle.Utána kb egymásra se néztünk.Majd azt vettem észre,hogy néz,de nem csak a srác,hanem a haverjai is.Elég feltűnő volt és többször is előfordult.Közben mosolygott is.Ezt most miért?
2012. ápr. 15. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

"Tetszettünk egymásnak,de nem lett semmi belőle.(...?...)Utána kb egymásra se néztünk."


Mit írnál a ? jeles mezőbe? Úgy értem, mi az h utána? Miért kezdtétek el kerülni egymást? Valami csak volt amiért hirtelen egymásra se néztetek...


Amúgy velem egy csaj csinálta kb. ugyanezt,és fogalmam sincs h mit jelent. A mi esetünkben azért nem néztünk egymásra egy jó ideig,mert amikor egyszer megpróbáltam lesmárolni,elfordította fejét elutasítóan. Nálatok ez hogyan történt?

2012. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aszomszedneni ***** válasza:
tán még most is tetszel neki . amúgy passz . kevés az információ a tényleges tény megállapításhoz .
2012. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltünk egyszer-kétszer,de csak neten élőben sose.Pedig lett volna rá lehetőség.Aztán így ennyiben maradt.
2012. ápr. 15. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!