Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár óra múlva el kell engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár óra múlva el kell engedjem életem legnagyobb szerelmét. Teljesen kivagyok, egész nap csak sírtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy soha többé nem látom.Egyszerűen nem tudok belenyugodni.Nagyon szeretem.És érzem hogy semmit sem tudok tenni.Fordult már elő mással is ilyen?:(

24/L


2009. jún. 19. 12:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan találsz, cska egyelőre úgy érzed, hogy neked csakis ő felel meg...Ha hiányozni fogsz neki, úgyis meg keres, ha pedig nem, akkor nem érdemel meg Téged és talász majd magadnak olyat, aki igen... Szerintem próbáld meg így felfogni, lehet hogy még jót is tesz a távolság, és újra fellángol valami...Mindenesetre elég fiatal vagy, élj, utazz, itt a nyár...Nem szép dolog tőle, amit mondott...Fel a fejjel! Ne szomorkodj, talán ha látja rajtad, hogy erős vagy, akkor kicsit meglepődik és ez elíndit valamit...

20/L /már válaszoltam előbb nemtom mikor :) /

2009. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtatok.iszonyat nehéz most nekem.

igazatok,de nehéz ezt elfogadni,és csak úgy túltenni magam rajta hogy "úgyis jön majd egy másik , egy jobb".

mindenesetre nekem is gondolkodnom kell még.

2009. jún. 19. 13:20
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nagyon sajnálom és együttérzek veled, őszintén.

eleinte nem lesz könnyű, arra készülj fel. ne is akard görcösen elfelejteni pár hét alatt, hagyj időt, hogy meggyógyuljon a lelked. a szerelmünk elvesztése is egy gyászfolyamat, amit nem lehet felgyorsítani. nekem 2 éve ért véget egy kapcsolatom egy olyan sráccal, akibe halálosan szerelmes voltam, és mostanra jutottam el oda, hogy túlléptem rajta, sőt azt mondom, hogy az ilyennek nagyon komoly jellemformáló hatása van, az ember megedződik. érvényes a közhely, hogy ami nem öl meg az megerősít. te is túl fogsz rajta lépni, majd meglátod. nálam ez olyan szakaszokban zajlott, hogy kb 2 hétig nem tudtam élni. nem ettem, nem aludtam. aztán hónapokig sírtam. nekem az nagyon skat segített átlendülni a holtponton, hogy a tanulásba temetkeztem. rám is fért, mert a pasi miatt úgy elhanyagoltam a tanulmányaimat, hogy több szemeszter anyagát kellett behoznom egy félév alatt az egyetemen. idővel jobb lett, már egyre ritkábban sírtam. de még így is voltak napok, amikor elmerengtem rajta, hogy vajon találok-e valaha olyat, mint ő? aztán 1 múlva jött egy olyan szakasz, hogy már nem szenvedtem, de ha eszembe jutott, gyűlöltetet és dühöt éreztem, amiért úgy elbánt velem. mára már ez is elmúlt. remélem segítettem.

vigyázz magadra, veled vagyunk.

2009. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
*1 év múlva...
2009. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

időközben végezünk,elment.

nem tudom eldönteni mit érzek, haragszom magamra,fáj hogy így itt tudott hagyni,de kicsit úgy érzem megkönnyebbültem,a kapcsolat vége felé nagyon sokat veszekedtünk , volt hogy hetekig nem is szóltunk egymáshoz.

Most úgy érzem egyedül maradtam.Én mindent megadtam neki:(

Vasárnap visszajön utoljára még pár holmijáért,azt mondta szeretne még velem beszélni.De szerintem már nincs miről.

Nagyon nehéz lesz,de belátom tovább kell lépnem.

2009. jún. 19. 16:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért nem folytatjátok távkapcsolat formájában, amíg utána tudsz költözni? Hány évesek vagytok?
2009. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bocs, látom, 24.
2009. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kommented alapján, Kérdező: légy nyitott. Ne bízd el magad, hogy folytatni szeretné, de ne is vágd el ennek lehetőségét. Remélem, hamar rendbe jössz! :) Majd pár nap múlva ráérsz gondolkodni, meg rágódni.
2009. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
a távkapcsolat ilyenkor már semmi jóra nem vezet. jóltetted h elengedted. nelégy nagyon szomorú,m idővel rájössz h jobblesz. nemsokára teis megkönnyebbülsz és már nemlesz annyira rossz. egyre nyitottabbá válsz majd, és előbb utóbb rádtalál, vagy rátalálsz vkire, aki nemakar itthagyni egy állásért. ez közhelynek hangzik, de hidd el, ígylesz. mert mindig ígyvan.
2009. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Idővel sem tudsz utána menni? csak mert nekem úgy tűnik, ez lesz a megoldás....teljesen ugyanebben a helyzetben voltam/vagyok én is, másik állás, másik város, távolság, stb.

...ez történt 2 éve...nem olyan egyszerű a felejtés...sajnos. De mindig van megoldás!!! 21/L

2009. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!