Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatotok csak mélyponto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

A kapcsolatotok csak mélyponton van vagy megszűnt az érzés a másik iránt? (lent foly. )

Figyelt kérdés
Hogy értelmesebb formát öltsön a kérdésem: Mik azok a jelek amik arra utalnak, hogy a kapcsolat a végét járja?
2009. jún. 19. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok veszekedés. Kevés beszélgetés.
2009. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy kevés/rossz szex
2009. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én a barátommal már 5 éve vagyok együtt, de már nem szeretem és tudom hogy vége a kapcsolatunknak. A legfőbb jele, hogy már nem szeretek vele lenni, már nem hiányzik ha napokig nem találkozunk, nem várom hogy találkozzunk. Nagyon nehéz beismerni, és jó döntéseket hozni. De egyszer mindennek vége lesz.
2009. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen ember/személyiségfüggő, de nálam a tuti jelek ezek:

Idegesít rajta egyre több dolog.

Türelmetlen vagyok vele szemben.

Egyre kevésbé érdekel mit mond, és nem is szivesen hallgatom végig.

Mások is tetszenek rajta kívül, és ennek egyre több figyelmet szentelek.


Nálam ezek a tuti jelek, persze ilyenkor még mindig ottvan a visszatartó erő, a megszokás, és a biztos pont. De ebben az esetben ha már kifujt a kapcsolat, szerintem érdemes minél hamarabb szabadulni, és nem megvárni amig teljesen elfajulnak a dolgok.

27/L

Szívesebben vagyok a barátaimmal,

2009. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor segítségetek kérem. A párommal mi is sokat veszekedünk, nagyon durván beszélünk egymással, ha balhézunk. De amikor nyugi van, az nagyon jó nekem is és ahogy látom neki is!
2009. jún. 19. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak azt kell eldöntened, van-e annyira jó, kapsz-e annyi jót a kapcsolattól, mint amennyi rosszat, veszekedést! Amint ez az arány hasonló lesz, vagy a rossz oldalára billen, lépni kell.
2009. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ismerős helyzet. Az én esetemben a személyiségváltozás okozta a kapcsolat romlását.

Az ember természete és jelleme tud változni ahogy szerelmes lesz. később aztán hozzászokik az ember a párjához , meg illetve kiismeri minden kis tulajdonságát. Mikor a nagy vad rajongás és a rózsaszín felhő elmúlik jönnek a viták. kérdés ez átmeneti-e ? ilyenkor nem árt összehozni egy romantikus estét vagy randit , valami egészen különlegeset művelni és eszébe juttatni kedvesünknek milyen volt a kezdet. Ha vevő rá és beleéli magát a nosztalgiába akkor semmi nincs veszve :)

Sok sikert!

2009. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!