Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés feltétellel?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy lassan eljutunk arra a szintre, hogy a barátom megkérje a kezem. Rengeteg célozgatást kapok és sokat puhatolózik, úgyhogy biztos, hogy tervez valamit.

Annyit tudni kell rólunk, hogy 4 éve vagyunk együtt, de egyszer szakítottunk, mert nem volt a hűség mintaképe soha az életében. Így amikor összejöttünk velem sem volt ez másképp.

A békülés óta már eltelt 2év, és gyökeresen megváltozott, benőtt a feje lágya és tudom, hogy tényleg szeret. 33 éves, lassan babát szeretne és el tudná velem képzelni az életét.

Biztos, hogy igent mondok neki, de lenne egy feltételem. Mégpedig az, hogy csak akkor leszek a felesége, ha ígérete szerint minden így marad és többet nem bánt meg.


Viszont sokat agyaltam rajta, hogy ezt mikor mondjam neki. Nem túl illúzióromboló, ha letérdel elém, megkérdezi, hogy leszek-e a felesége, én meg az igen előtt elmondom a mondókám? :S Mert az igen után meg már nem nagyon illik feltételeket szabni.

Vagy lassan úgyis megyünk nyaralni, inkább ott, egy megfelelő pillanatban hozzam szóba, hogy szeretném, ha minden így maradna?



2012. ápr. 16. 09:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"csak akkor leszek a felesége, ha ígérete szerint minden így marad és többet nem bánt meg. "


Csillagom, elméletileg a házastársi eskü éppen ennek az ígéretnek a hivatalos változata. Ennél konkrétabb ígéretet nem fog neked tenni senki sem, minden más csak szóismétlés. A valóság pedig az, hogy ezt is sok ember szegi meg, pedig ez az ígéret írásban adott. Ilyen garancia NINCS, a párkapcsolatokban mindig benne van, hogy megbántanak, ezt is vállalod, amikor belekezdesz.

2012. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétel, ez magától értetődik minden kapcsolatban.
2012. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs garancia, de a párom szava szerintem elég.

Köszönöm a véleményeket, azt hiszem tudatosult bennem, hogy már ez a lépés önmagában egy ígéret, nincs szükség másra.

2012. ápr. 16. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!