Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éreznétek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat, ha párotok hosszan bámulná eny barátnőtöket pl buli közben?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy lehet ártalmatlan is, de ha a "nő" kezdi, nézegeti a párotokat, kacérkodik, teszi a fejét, ha ott van a fiú, aki viszont benne van a játékban!és ha csók közben is a másik "hölgyet" figyeli...?
2012. ápr. 16. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát az elég gáz..úgy tűnik a barátnőd jobban tetszik neki, mint te. de a barátnőd is egy rib@nc, ha ráadásul ő kezdeményezi
2012. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pofán B@asznám mind 2 és otthagynám őket!!!Keresnék Mást
2012. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, én a hasonló eseteket elkerülendő nem barátkozok lányokkal. Vagy csak csúnyákkal. Így erre sose volt példa, biztos zavarna.

21L

2012. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azta, ugyanezek jártak akkor is a fejemben!! viszont a "hölgy" eléggé molett, én pedig formás, vékony, de csinos vagyok. Legalább is mások szerint! Szerintetek hogy tudnám kideríteni ezt az egészet? mármint hogy ki tetszik neki jobban? Állítólag párom nem szívesen találkozik a lánnyal! azért is zavar ez, mert nem egy kapcsolatomba próbáltak beletúrni, ezek az irigy qrvák, néha sikerült is széjjelb@szniuk....
2012. ápr. 16. 16:05
 5/11 A kérdező kommentje:

nem tudom...:( küldök egy képet is, aztán kérném avéleményeket!:)


[link]

2012. ápr. 16. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyitni a képet. (én nem tudom)
2012. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen embert én nem is nevezném barátnőnek...

Szerintem egy alap dolog két barátnő között, és emberileg is az a minimum, hogy nem másznak bele egymás kapcsolatába.

A pasid, meg persze hogy megnézi ha a csaj még 'játszik' is vele, de akkor is lehetne annyi tartás benne, hogy nem megy bele ilyenbe ha közbe veled van.

Kérdésedre válaszolva vacakul dühösen és csalódottan érezném magam, = féltékenyen.

Az ilyen barátnő nem barátnő, a pasidnál meg kérdezz rá, mert a megcsalás sokkal rosszabul fog esni.

Mindenesetre nem kell veszekedést és hisztit csapni, csupán nyugodt körülmények között beszélgetni róla.

Bár, nem szabad elfelejteni a jó öreg közmondást sem " Hűséget fogadtam, nem vakságot".

2012. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srác a "husikra" bukik ;)
2012. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, most ettem, nem akarok HÁÁÁNYNI:D állítólag az énforma tipust kedveli! Igazábol az a baj, hogy túl könnyeden kezeltem ezt, aztán olvasgattam az oldalon hasonló kérdéseket, és válaszokat, és kezdek rájönni, hogy nem épp kisstílű dolog, főleg ha elfajul! de majd összehozok még egy összeröffenést, és akk majd meglátom, mi lesz!
2012. ápr. 16. 17:39
 10/11 A kérdező kommentje:
a baj az, hogy ez többször, több csajjal is lejátszódott, és sokszot az lett a vége, hogy nem szóltam semmit, csak befordultam, és amikor kettesben voltunk, szóvá tettem a dolgot páromnak, megbeszéltük, de a következő alkalommal ugyanaz volt:(
2012. ápr. 16. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!