Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17-22 közötti lányok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-22 közötti lányok, mennyire "kiábrándító" a céltalanság?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van valaki aki kívül-belül rendben van, azt leszámítva, hogy az illetőnek nincsenek céljai, ambíciói. Mennyire taszító/kiábrándító/kizáró ok az, hogy az illetőnek fogalma sincs arról, hogy mi szeretne lenni később, mert egyszerűen még nem talált rá arra a témára/szakra/foglalkozásra, ami megdobogtatja a szívét?

2012. ápr. 16. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
eléggé.....
2012. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak céljai...

Attól, hogy te nem tudod még mivel akarsz foglalkozni, nem vagy céltalan. Keresed a helyed.

2012. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 $ € Ž ***** válasza:
Mondjuk én fiú vagyok, de szerintem ez a legnagyobb hiba az életben. Akkor miért élsz?
2012. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy miért élek? Mert a szüleim annak idején úgy gondolták, hogy ez egy jó ötlet. Másrészt biztos van itt valami dolgom, csak meg kéne találnom az odavezető utat.
2012. ápr. 16. 19:11
 6/9 anonim válasza:

Az a kiábrándító h ha nem is próbálsz rájönni,csak ülsz a popódon.Ha viszont látni rajtad h próbálkozol akkor semmi gond.Az ember nem mindig tudja h pontosan mi akar lenni ;)

17/L

2012. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háát ha mondjuk egy komoly kapcsolatban vagy a céltalan illetővel akkor valóban aggasztó lehet, de hagyni kell mindenkit menni a maga útján, mert ha nem is tudatosan de előbb utóbb rátalál mindenki a saját útjára!
2012. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, az előbb találtam ki, hogy nekem az a célom, hogy megtaláljam a célom.


Kérdés megoldva. Köszönöm. :D

2012. ápr. 16. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nekem nagyon. De ha mellette azért próbálkozik, akkor nem zavar.

Barátom szenvedett jó ideig. A sulit elkezdte, de nem szerette, nem járt be, többet volt passzív féléven, mint aktívon. De közbe ami papírja volt, azzal se akart elhelyezkedni, mást meg nem talált.

Azért néha már eléggé ki volt a f.szom a dologgal. Szerintem ha sokig húzza a dolgot, rámegy a kapcsolatunk, pedig barmira szeretem. De kiábrándító volt, hogy semmi célja.

De szerencsére összeszedte magát:)

2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!