Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elment külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elment külföldre nyaralni 9 napra, és még egy SMS-t sem írt. Jogos, hogy megharagudtam értve, vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy én is írhattam volna neki,hogy-hogy érzi magát,de szerintem neki illet volna.
2009. jún. 19. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd átérzem a problémádat,erre nincs magyarázat, hogy egy egyszerű sms-t sem tudott írni.

Nekem is volt ilyen, majd hazajött kimagyarázta,és kis idő múlva szemet hunytam.Nem fújod fel, jogos az 1 pont.

2009. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy párkapcsolat 50%-50% felelősség és törődés.Lehet hogy most őis pont azt gondolja hogy elutazott és mégcsak egy SMS-t sem írtál.Beszélj vele szerintem, mindegy ki keresi a másikat.
2009. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjem elmegy a haverokkal motorozni vagy pecázni (mennek külföldre is 1 hétre) akkor nem szokott írni. Én se nagyon neki. Hagyom, hogy hadd tombolják ki magukat a haverokkal egy kicsit.

Ha én elmegyek a barátaimmal vitorlázni, akkor én se írok, kicsit kikapcsolok és jól érzem magam.

Több mint 20 éve vagyunk házasok, van 3 gyerekünk és mindíg így csináltuk. De ez nekünk mindkettőnknek jó igy.

Ha neked így nem jó, akkor írj neki és ha hazajött akkor beszéljétek meg, hogy aggódsz és szeretnéd, ha írna neked.

Egy kapcsolatban úgy kell a dolgokat kezelni, hogy mindkét embernek jó legyen. De ezt csak megbeszéléssel lehet tisztázni.

2009. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen jogos volt,hogy megharagudtál rá.Miért nem vitt el téged is?Nem fújod fel.
2009. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Annak kell jelentkeznie, aki elment! Remekül érezheti magát, ha még egy SMS-t se tud megereszteni. Én biztos nem keresném, ha bele zöldülnék se. Az embernek legyen önérzete és tartása. Ha netán elhagyta a mobilját, ott a másik /akár utcai/ telefon is. Tehát: várj, ha van türelmed!
2009. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,mi ez a hozzáállás csajok, hogy írjon ő én nem fogok,meg miért nem ő kezdi blabla. Egy kapcsolatban mindkét fél EGYENLŐ,nem? Ha ő nem ír, írj te! Lehet,hogy ő is pont azt gondolja,hogy miért nem írsz.
2009. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben az utolsó válaszolóval értek egyet!!! Aki elment,agy annak kell elöszőr írnia, hogy megérkeztem vagy valami. 22/L

És biztos külföldre ment????

2009. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mármint a 19:26 os válaszolóval értek egyet. Ja az utolsó kérdés lehet nem kellett volna...:S
2009. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ha valaki elmegy valahova, akkor illik legalább annak megereszteni eghy sms-t akit szeretünk, hogy figyi épségben megérkeztem.

Akit szeretek annak meg pláne....

Szóval ne te teperjél, teperjen ő...28/F

2009. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annak kell írni aki elment. Ez nálam is mindig így volt. Sok barátom volt, és mindegyik írt, amikor elment nyaralni és én nem mentem...


Ettől függetlenül írhatsz te is neki, meglátod mikor válaszol. De ha a kapcsolatotokban nem volt különösebb gond mostanában, akkor nem hiszem hogy azért nem ír mert nem érdekled már. Ha valami gond van, akkor nem fog válaszolni, vagy csak nagysokára.

2009. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!