Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseg. A baratom ongyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg. A baratom ongyilkos akar lenni. Amiert szakitottam vele . Nem tudom h ezt most komolyan gondolja vagy csak zsarolni akar? Jajj nagyon felek

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mit mondott Csernus? Ilyenkor előbb hívd ki hozzá a mentőket, aztán szakíts.
2012. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
de tobbe mar nem veszem be ,mert elegem van mar belole
2012. ápr. 16. 21:17
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

akkor rontottad el, amikor először engedtél neki :P

Nem lesz az öngyilkos... :P van egy barátnőm, annak a pasija már legalább 6öx leírta sms ben, meg körüzenetben h meg akar halni és sose tett semmit :))) feltünési viszketekség :P

2012. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon szerethet, legyél vele kíméletes ..
2012. ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

Pff. NEkem is volt ilyen pasim.. Először én is visszamentem hozzá. Jó hülye is voltam.. Általában csak zsarolni akarnak..

Ez már több mint 4 éve volt.. És még mindig él.. Volt, hogy a halálát is eljátszotta.. Csak nagyon szarul..

Ha mindig megbocsájtasz neki, akkor sosem szabadulsz, mert mindig ezzel fog zsarolni..

2012. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hat igen igazatok van ,csak felek h kart tesz magaban ,es azt sohasem bocsatanam meg magamnak ,nme tudnam ugy leelni az eletem h tudom h vlki miattam hallt meg :(
2012. ápr. 19. 06:34
 17/19 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy félsz. De akkor így akarod leélni az életed, hogy már nem szereted, de együtt vagy vele, mert félsz, hogy kárt tesz magába?
2012. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem ,persze h nem es mostmar tobb mint valoszinu h csak zsarolni akar
2012. ápr. 20. 22:44
 19/19 anonim válasza:
100%
Ha öngyilkos akart volna lenni már rég megtette volna. Plusz ha valaki öngyilkosságot akar elkövetni azt általában nem osztja meg senkivel. Ne törődj vele csak zsarol hogy vissza menny hozzá engem is hasomló dolgokkal próbált rá venni az én exem hogy mennyek vissza hozzá.
2014. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!