Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltávolodott, van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodott, van esélyem visszahódítani?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve vagyunk együtt.Sajnos eltávolodott tőlem. Most a szüleimnél lakunk,albérletet keresünk,de közölte velem,hogy nem szeret és szakítani akar. A kapcsolatunk során,már volt ilyenre példa,nem is egyszer,de akkor helyrehoztuk a dolgokat.Úgy vettem észre nála mindig van egy ilyen periódus,már éreztem,hogy megint jönni fog.Nem tudom ugyan olyan-e ez is mint,a többi,vagy sokkal rosszabb. A lényeg:kértem,hogy hagyjon még egy kis időt nekünk,várja meg még külön leszünk(nem a szülőknél) és bizonyítani is tudok neki,hogy képes vagyok változni. Itt a legfőbb ok:változnom kell,túl hisztis,kiváncsi és lusta is vagyok. Párom besokallt,elege lett abból,ahogy viselkedem,hogy ennyien lakunk itt,hogy hallgatjuk a szülők vitáját,közben mi is vitázunk.Úgy érzem egyszerűen csak elege lett és ki akar szabadulni.Én szeretem és kértem,hogy ne szakítsunk még.5év van mögöttünk,egy közös kutyus és rengeteg dolog köt össze minket. A szavaiból kiderült,várta,hogy változzak,de talán most megunta.Hajlik az idő adásra,de közben menne is.Talán fél,hogy csalódik,ha hisz nekem én meg átverem és nem változok meg,ilyen maradok.Eddig magas lovon ültem,most leszálltam,tudom min kell változtatnom,de vajon nem késő? Van esélyem még visszahódítani,ha megmutatom,hogy tényleg megváltoztam?Most azt mondta ad 1 hónapot,meglátjuk mi lesz...Nem jóslásokat várok,csak nem tudok kitől tanácsot kérni hirtelen.

2012. ápr. 17. 08:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az lemaradt,hogy jegyben járunk
2012. ápr. 17. 08:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még simán van rá esély, az írásodból látszik, hogy tényleg komolyan gondolod, és nagyon szereted a párod. Szóval hajrá, menni fog az! :)
2012. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem,és tudom,hogy még van benne is valami,különben nem adna időt,vagyis remélem.Most tényleg ez az utolsó esélyem,változnom kell,akarom,hogy változzak,mert magamnak sem tetszik a viselkedésem.
2012. ápr. 17. 09:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor veled marad persze ha te is úgy viselkedsz. Ne legyél hisztis, és főleg lusta ne legyél, mert azt nem igazán szeretik a pasik. Az sem ártana, ha el mennétek máshova lakni.
2012. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most is azon vagyok,hogy minél előbb költözhessünk,keresem ezerrel a lakást,csak kutyussal nem egyszerű.A változást megkezdtem,ő is látja,mondta,talán ezért is hajlik az időadásra.De attól is tart,hogy ha minden rendben lesz,újra "visszaesek"
2012. ápr. 17. 09:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Tegyél ellene hogy ne ess vissza. Elérni könnyű a változást megtartani nehezebb. Sok sikert és sok boldogságot kívánok!
2012. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy kitartás! És azon felül, hogy esetleg megváltozol kicsit, vigyél egy kis változást másba is. Ha a kapcsolatotok helyrejött, csábítsd el újra... még ha most ezt sokan le is fogják szólni.

Kitartás! 5 év együttlétet még egy fekete lyuk sem tud megsemmisíteni.

Kerüld a konfliktusokat... ha valami bántót mond még akkor is kedvesen és szeretetteljesen szólj vissza neki. Akár valami olyasmit is, hogy nem akarsz vitatkozni, vele akarsz boldog lenni és fejezzétek be a vitát. (egy ölelés is sokat számít). Próbálj megnyugodni, és fel a fejjel! Kívánok még legalább 10x ennyi együtt töltött időt boldogságban!

2012. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Tény,hogy most elvagyok keseredve,de közben tudom,hogy nem hagyhatom el magam,most kell csak igazán küzdeni!
2012. ápr. 17. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne vedd félvállról a dolgot, akkor sem, ha már úgy érzed minden rendbejött, és már nem külön akarja folytatni!!
2012. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem fogom,nem akarok újra hibázni.
2012. ápr. 20. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!