Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy megcsal e vagy sem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel. Az első két hónap után csúnyán összevesztünk és volt ő úgy érezte szakítani fog velem hamarosan. El is csábult és megcsalt engem egy csókkal - azt hitte az a pasi képes őt szeretni, én viszont soha. Miután ez megtörtént, rájött, hogy hibázott és velem maradt (arra hogy megcsalt én jöttem rá, egyszer belenéztem facebookjába - tudom nem szép dolog) Ő nagyon megbánta és idővel meg is tudtam neki bocsátani. Ezután minden nagyon jól működött, egészen addig amíg én is félreléptem. Egy buliban rámmászott egy csaj és én ittas állapotban későn mondtam nemet. Elcsattant egy csók, amit nagyon megbántam. Nem is mondtam el a bnőmnek, nem akartam hogy ez elrontsa a jó viszonyunkat - mert tényleg nagyon jól megvoltunk. Sajnos egy hónap után kiderült, a buliban ott volt csajom egyik haverja és elmondta neki. Szegényt nagyon megviselte. Együtt maradtunk, kiegyeztünk 1-1 - ben és megígértük hogy ezt most hagyjuk abba és őszinték leszünk egymáshoz. Sajnos azonban úgy érzem, hogy a megcsaláson kívül megbántottam már többször is szavakkal és most hogy ez is megtörtént, nála betelt a pohár. Szerintem csak azért van velem, hogy legyen vkije addig amíg nem talál magának újat. Beszéltem neki erről, de azt mondta, hogy mindezek ellenére szeret és nem akar elhagyni. Mégis kicsit furcsának találom a viselkedését. Hogyan deríthetném ki, hogy mi az igazság? Tudom vele kéne beszélnem, de szerintem tagadja. Vmi más megoldást valaki? Nagyon köszönöm a válaszokat, előre is
2012. ápr. 17. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
egy kis lecke oszintesegbol. nem art senkinek sem!
2012. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát először is, kizártnak tartom, hogy bármiféle szerelmi kötődés lenne köztetek. Fél év alatt ennyi hazugság, megcsalás, veszekedés nem lenne, ha tényleg szeretnétek egymást. Szerintem felesleges kiderítened, hogy megcsal e, te sem szereted őt, ő sem szeret téged, csak ezt mindketten tagadjátok még saját magatoknak is. Szóval véleményem szerint ez a kapcsolat meg van halva, csak az egyikőtöknek erőt kell venni magán, hogy kimondja.


28/n

2012. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már ezen gondolkozol, hogy megcsal-e vagy sem, meg te is másfele kacsintgatsz akkor sok értelme nincs a kapcsolatotoknak. Lépjetek tovább.
2012. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha az elején ez van, mi lesz később? hagyjátok inkább egymást :D
2012. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!