Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Szakítanom kellene vele? Tanácsot kérek! 20/L

Figyelt kérdés

Köszi, ha végigolvassátok az irományomat és a válaszokat is...


Elméletileg van barátom (25 éves), de a gyakorlati oldalát nagyon nem látom a dolognak... :S Jóformán csak akkor találkozunk, amikor ott alszom nála... Bárhová hívom, sosem jön el velem sehova... A héten egy tök jó rendezvénysorozat van a városban... Tegnap kinn voltam a barátnőmmel és a legjobb haverommal (20 éves), aki szervező... Gondolkoztam, hogy hívjam-e a "barátomat" is, de arra jutottam, hogy inkább nem, mert úgyis azt mondaná, hogy fáradt vagy kitalálna vmi más hülyeséget... Meg nem is igazán töri magát, sosem hívna fel, hogy "Mi újság?" vagy vmi...


Ráadásul ezzel a legjobb haverommal, akivel tegnap egész nap együtt voltam, annyira szeretjük egymást, és ő nagyon odafigyel rám, törődik velem... És tegnap elmondta nekem, hogy csak azért nem járunk, mert én nem abban a városban lakom... pedig csak 30 km választ el tőle, és különben is mindig abban a városban töltöm a napjaimat, ahol ő lakik, szóval... Annyira jó lenne vele összejönni, csak az a bibi, hogy elkezdett ismerkedni az egyik barátnőmmel... De szerintem nem illenek egymáshoz (és ezt most nem csak úgy mondom... tényleg így van, nagyon különbözőek...)


Szóval a kérdéseim:

1. A "barátommal" szakítsak? Vagy hogy tudnám rávenni arra, hogy találkozzunk is meg kimozduljunk otthonról, ne csak a szexről szóljon az egész? És még nem is vagyok bele szerelmes, szeretem, csak nem úgy, ahogy kellene... és ha ez így folytatódik, akkor nem is fogom megszeretni...

2. A haverommal mi legyen? (Azt még tudnotok kell, hogy egyszer lefeküdtünk egymással, és azt is tudjuk, hogy nem az volt az utolsó alkalom... lesz még folytatás...) Próbáljam meggyőzni arról, hogy nem is lakunk messze, és hogy egy próbát megérne a dolog? Vagy várjam meg, hogy hogy alakulnak a dolgok közte és a barátnőm között? És ha nem jönnek össze, akkor küzdjek teljes bedobással érte?

3. Vagy a 3. lehetőség, hogy szakítok a barátommal... A haverommal megmaradunk legjobb barátnak, akik néha összejárnak, ha épp nincs senkijük... És legyek inkább egyedül, keresgéljek, amíg nem találok egy olyan emberkét, aki tényleg foglalkozik velem?


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett... :$


2009. jún. 20. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

beszélj a barátoddal, mondd meg neki, hogy ez így nem folytatódhat.. ha nem változik meg akkor hagyd ott, mert sztem magának való


ha otthagyod, akkor próbaszerencse, megpróbálhatod a másik fiúval.. mivel már lefeküdtetek, és nem romlott meg a barátságot, ezmiatt a "járáspróba" miatt sem fog sztem megromlani..nem veszíthetsz semmit.. és mióta vagy együtt a barátoddal?? mert ez is számit

2009. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem eccerűen hagyd ott a mostani barátod. én sose lennék együtt olyan férfival akivel csak akkor találkozom, és akkor beszélek, ha szexelünk. és teljes erőmmel rányomulnék a legjobb barátra:) az a 30 km tényleg nemolyan nagy táv.
2009. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hónapja... De az előző kapcsolataimban ilyenkor már minden nagyon szuper volt, most meg... :(
2009. jún. 20. 11:17
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom... :) A barátommal mindenképp beszélnem kell, és azt hiszem azzal vége is lesz mindennek. A drága kis haverkámat pedig meg kell szereznem... :) Végülis már az enyém^^ csak egy utolsó löket hiányzik... :)


Köszi a válaszokat! Várom a többiek véleményét is! :)

2009. jún. 20. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 3-as verzióra szavazok.

Aztán ha a haverod leszakadt a barátnődről és szabad a pálya, akkor hajrá (:

2009. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mind a háromból megtartanék egy-egy lépést.

Beszélj a barátoddal.

Próbáld meggyőzni a haverodat.

A végén úgyis kiderül, hogy mi lesz veled/veletek.

De azért én a haver-témára szavazok :)

2009. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Úgy látom, kb. mindenki ugyanazt a megoldást látja a legjobbnak... :)
2009. jún. 21. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!