Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elvesztettem a legtökéletesebb lányt, és ebbe én nem tudok belenyugodni.

Figyelt kérdés
Egyszerűen Ő a tökéletes. Nem fogok jobbat találni nála. Az a baj, hogy ezt egyszerűen tudom. Nincs még egy ilyen ember, akinél ennyi minden tökéletes legyen. Kezdhetjük a szemeken át az ajkakig, az arcon keresztül az alakig, egészen a tökéletes mellig. Az aranyos, vicces gondolatokon keresztül, a kedves, bájos viselkedésén át, a mókás durcásságát is belevetve, néha naivságát is vegyítve, a jóságán ledöbbenve, a gyönyörű lelkéig. És elvesztettem. Mert nem mondtam igazat. Mert megijesztettem. Mert lerohantam. Mert nagyon szeretem. 25 éves fejjel, fickóként, mindent hátrahagyva (munka, suli, barátok), a szobámban sírok, minden nap, vele álmodva, képeit nézegetve. Mert nekem ő kell. Mert nála jobb nincs. Sajnos. És ezt tudom. És utál. És elutasít. És elküld. Pedig szeretem. Ahogy még senkit, és ahogy senkit sem tudnék. Pedig csak 17 éves. A mindent-megpróbáltam-márnál tartok. Más lánnyal elfeledtetni... Lefoglalni magam munkával... De nem megy. Képtelen vagyok bármit csinálni már legalább 2.5 hónapja. Néha sikerül elkapnom, és beszélni vele. De menekül. Látom. Felejteni akar. Végleg. De nem engedhetem. Mert nincs minden veszve. Nem hagyhatom. Szeretem. Soha sem szerettem így senkit. És már nem számít semmi sem úgy, mint Ő nekem.
2009. dec. 26. 18:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Először is..konkrétan mit csináltál? :S
2009. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
A Megfelelő válasz-adáshoz,tényleg tudnunk kellene mi történt. :S
2009. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hazudtam, párszor. Mikor kezdtek a dolgok rosszak lenni, bejelentés nélkül háza elé mentem. Nem szólt hozzám, én szólongattam, és követtem a buszmegállóig. És ezt még egyszer megcsináltam. Belevittem dolgokba, elég önző módon, amit azt mondja, nagyon megbánt már. Bombáztam levelekkel (mail). Megfojtottam szeretetemmel.
2009. dec. 26. 18:13
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerelmes vagy. Mentehetetlenül. Ami nem baj, ha viszonzott...

Itt igazából nem tudsz mit csinálni, hiszen egy kapcsolat 2 félből áll. Hiába akarja az egyik, ha a másik nem.

Ha ő nem akarja, akk hiába szereted imádod, szívedbe zárod, nem fog a tiéd lenni, mert Ő nem akarja.

Nem lehet h azért menekül, mert az (bocsi a kifejezésért :S) agyára mentél?

Velem történt már ilyen. Szerettem, de nem voltam szerelmes, ő pedig igen, és az agyamra ment..:-/

Valószínűleg ő sem az. Hát, törődj bele, vagy ha nem is...hát, nem hiszem h tudsz rajta változtatni...Sajnálom..:S

2009. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Első vagyok... nem tudom milyen dolgokba vitted bele... de megíjeszthetted.
2009. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
18:04 vagyok. Hát ez gáz..:S Konkrétan milyen dolgokba? Mit bánt meg?
2009. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
De csak annyit akarok, hogy beszéljünk. Hogy láthassam. Hogy halljam. Hogy tudjak Róla, dolgairól, magáról. Egyelőre ez is tökéletes lenne. Néha sikerül ez. De most megint, 5 napja semmi. És már alig tudok valami huncutságot kitalálni, hogy kapcsolatba lépjek Vele.
2009. dec. 26. 18:16
 8/39 anonim ***** válasza:
nincs tökéletes lány!
2009. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Nem is azt mondtam, hogy tökéletes, hanem legtökéletesebb = nálam ez azt jelenti, hogy a tökéleteshez legközelebb álló.

Olyanba vittem bele, hogy már első találkozókor (neten előtte elég sokat beszéltünk) megtörtént minden, amin megtörténhet... És Ő nem akarta, vagyis miután megtörtént, már nem. Emiatt "kurv*nak" tartja magát.

2009. dec. 26. 18:19
 10/39 anonim ***** válasza:

Igen, te mondtad helyesen, megfojtottad a szerelmeddel. Az ilyen kapcsolat menthető, de sok idő kell hozzá.

Kívánom, sikerüljön.


u.i.: És igen, tökéletes lány nincs hál' Istennek.

2009. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!