Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előnytelen külsejű fiúk/lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű fiúk/lányok, ti hogy tudtok belenyugodni, hogy nem kaphatjátok meg, amire vágytok?

Figyelt kérdés

Én sajnos egy elég szerencsétlen külsejű srác vagyok, nagyon vékony és alacsony vagyok, és nem tetszem a lányoknak. Egyetemre járok, és akárhányszor elmegyek valami buliba, vagy akár csak órára, látom azt a sok csinos lányt, akik annyira tetszenek... De hát ott a sok jóképű pasi is, és ők csak egymás közül választanak párt, ami érthető is, mindenki olyat akar maga mellé, aki tetszik neki...

De tudom, hogy nekem egy csinos lánynál se lenne esélyem, és képtelen vagyok ezt elfogadni... Annyira szeretnék egy vonzó, szép lánnyal lenni, semmi ahhoz foghatót nem tudok elképzelni, és nem tudok belenyugodni abba, hogy nekem csak azoknál van esélyem, akikhez nem is vonzódom...

Ti hogyan tudjátok kezelni ezt a helyzetet?


2012. ápr. 18. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem nyugodtam bele, sosem agyaltam ezen, csak voltam. Aztán be is jött a szerencsém, ami nem puszta szerencse volt, magamnak is köszönhetem. Szóval van egy igen cefetjól kinéző, és személyiségű barátnőm, igencsak előnytelen külsejem ellenére.
2012. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 glock21 ***** válasza:
A testalkatodon tudsz változtatni ha egészséges vagy. A ronda arc bizonyos esetekben sárm is lehet, és jó dumával, stílussal akárhogy is nézel ki lehet csajozni. Ez tény.
2012. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy szóval se írtam, hogy 10/10-es kell, de azért vonzódni akarok hozzá... Egy teljesen nőietlen lány nem tudna boldoggá tenni
2012. ápr. 18. 19:50
 14/15 Ájron ***** válasza:
Én nem belenyugodtam, hanem belefásultam. vagy őrültem... Eddig jófiú voltam de most már tele a here.
2012. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát én világéletemben azt hittem, hogy maximum átlagosan nézek ki. Aztán teltek az évek, és olyanokat hallok vissza, hogy ez volt belém szerelmes a suliban meg ez... hát nem hittem el. Szerintem sokszor az ember önképe is hat úgy, hogy saját magát zárja el a jó falatoktól.

Ha képesek vagytok megtenni azt, hogy nem agyaltok azon, hogy hogy néztek ki, szerintem nagyban tudnátok növelni az esélyeiteket a sikerre. Próbáljatok meg olyan hozzáállást kialakítani, hogy nem érdekel benneteket, hogy néztek ki. Az önbizalom (és amikor mások ezt látják rajtatok) csodákat tud tenni. Ne nyugodjatok bele. Próbálkozzatok. Maximum nem sikerül, szóval próbálkoztok újra, meg újra. Így legalább magatoknak megadjátok az esélyt. Ha feladjátok, akkor biztos a vereség. Szóval csináljátok „a vesztesek nyugalmával”.

2012. ápr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!