Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem, pedig nem kellett volna.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és beleszerettem egy 16 éves fiúba. Nem is a kor zavar, hanem az, hogy beleszerettem, pedig csak egyszer beszélgettünk. Bejelöltem MyVip-en, de msn-re nem merem felvenni. Nem tudok másra gondolni csak rá és csak ő érdekel. Annyira megfogott a humorával, azzal, hogy milyen aranyos, kedves , figyelmes... Nem tudom mit csináljak. Páran mondták, h van barátnője, de MyVip-re nincs kiírva. Ja és mivel kollégista vagyok 55-60 km-re lekik tőlem. igazából nem is tudom mi van , csak azt tudom, hogy egész nap rá gondolok és ez megrémít, de nagyon.
2009. jún. 20. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem vedd fel nyugodtan msn-re, beszélgessetek kicsit,aztán kiderül,hogy van-e barátnője,vagy hogy érdekled-e őt. Próbáld ki!nincs mit vesztened!
2009. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kis idő múlva úgyis elmúlik, el fogod felejteni, ha nem találkoztok, nem veszed fel msn-re.

Szerintem ha akarna tőled valamit, simán felvenne msn-re.:S És attól még, hogy nincs kiírva neki myvipre, lehethogy van bnője.:D Rengeteg ismerősöm van, akinek nincs kiírva , vagy az van kiírva, hogy egyedülálló, pedig már jóideje együtt van a barátjával/barátnőjével.


Ha gondolod azért felveheted... aztán ha majd látod, hogy ki van írva neki msn-re valami személyes üzinek, hogy pl. "szeretlek xy", akkor csak barátkozz vele.:) Azt mindig lehet. Ha nem mered felvenni msn-re, akkor meg egy idő múlva úgyis elfelejted majd, és jön valaki más. Te döntesz, mit akarsz.:)

2009. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért félsz felvenni msn-re?Nincs abban semmi.Mondjuk ha van barátnője akkor sajnos zsákutca...De attól még dumálhattok msn-en.:)
2009. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vedd fel msnre!
2009. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ez nem tűnik tolakodásnak? Jó mondjuk kiírta azt is, h "ha megakarsz iosmerni nyugodtan vegyél fel msn-re"

De én olyan betoji vagyok. Mit írkjak neki????

2009. jún. 20. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még msn-re se mered felvenni, hogy akarsz ismerkedni a való életben? Bátorság, vedd fel!
2009. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd azt,hogy szia xy vagyok múltkor dumcsiztunk.Emlékszel rám?Aztán jöhet a közös barátokról egy két szó.Ha emlékszik rád akkor utána már ő viszi tovább a beszélgetés fonalát.
2009. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj. Talán ezért nem volt még barátom....
2009. jún. 20. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!