Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek nekem már túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nekem már túl bonyolult!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 16 éves vagyok és együtt vagyok egy sráccal már 4 hónapja. Rajta keresztül meg ismertem egy lányt akiivel jóba van és mi is jóba lettünk nagyon jó barátnők vagyunk már mindent el mondunk egymsának stb. volt egy idő,hogy az ő barátja (akivel 1 éve járnak)nagyon bunkó volt vele és már miden áron le akar a srác vele feküdni (aki am 19 éves) de a lány nem hagyja magát.. na és akk egyszr irt nekem a barátja és beszélgettünk meg azóta kb minden nap becézget meg minden én meg h csk ok .. barátnőm féltékeny de már tulzásba viszi hiába mondom ,hogy nm akarok a sráctól semmit.. ja és amugy ő is elég jóba van az én barátommal ... most az van,hogy én a barátoomat szeretem barátnőm ezt a gyereket az meg engem ... most mit csináljak vele?:(

2012. ápr. 18. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátnődnek csak szívességet tennél, ha rávennéd a srácot a szakításra. Aztán elküldhetnéd melegebb éghajlatra.
2012. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!