Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy a vonzalmat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a vonzalmat, erős vágyat csak az egyik fél érezze?

Figyelt kérdés

Tehát lehet olyan, hogy ez nem kölcsönös? Ilyenkor a kémia nem oda-vissza működik, tehát KÉT ember vonzódik egymáshoz és nem csak az egyik a másikhoz... na értitek...

Persze ezt olyan esetekre értem, ahol nem lesz semmi a dologból, mert tegyük fel nem lehet valamilyen oknál fogva.


2012. ápr. 19. 10:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Igen ,sajnos van ilyen.
2012. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

plátói szerelem

Lelki, szellemi szinten lobogó, testi, szexuális értelemben be nem teljesülő, szerelmi kapcsolat. Nem is mindig szükségszerűen valódi kapcsolat, előfordul, hogy valamelyik fél egyoldalú, heves vonzódása a másik iránt.

2012. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen ,helyzetben vagyok és ez rosszabb mindennél.
2012. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De miből veszem észre azt, hogy a másik nem érzi ezt? Mert ilyenkor az ember a legapróbb jeleket is annak tulajdonítja, hogy biztos ő is ezt érzi...
2012. ápr. 19. 10:12
 6/34 anonim ***** válasza:
mondta neked hogy nem érez semmit?
2012. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

"De miből veszem észre azt, hogy a másik nem érzi ezt?"

Legfeljebb akkor, ha próbálsz komolyabban közeledni felé, és ő ezt már visszautasítja, vagy éppen nem vesz róla tudomást.

Ha már hosszabb ideje ez a helyzet, és ő nem lép, holott te egyértelmű jeleket adsz, akkor lehet, hogy nem érez többet irántad.

A feléd mutatott kedvessége pedig nem feltétlenül utal arra, hogy többet érez irántad.


Ha mindenáron ki akarod deríteni, akkor lépned kell.

Például érdeklődhetsz barátainál, hátha tud valaki valamit. Bár ez visszajuthat hozzá is, ami akár jó is lehet.

Vagy olyan szituációt kell teremtened, ahol kiderül, hogy most komolyabban érez-e irántad valamit, vagy sem.

Valami közös program, ahol ketten vagytok, ha romantikus jellegű, akkor még jobb. Itt igyekezned kell minél jobban a tudtára adni az érzéseidet. Ha ő is érez irántad valamit, akkor minden bizonnyal viszonozni fogja a közeledésedet. Ha viszont nem, akkor az már tőle függ, hogy milyen módon utasít el téged.

2012. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Persze hogy van,de még úgy is, hogy párkapcsolatban vannak egymással!
2012. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmi ilyesmit, hiszen mint írtam, nem lehet semmi sem az ügyből... éppen ezért én nem is firtattam sem közvetlenül, sem közvetetten. De szerintem úgyis elárulom magam a mozdulataimmal, a szavaimmal, észre kell, hogy vegye mi a helyzet.

Csak egyszerűen tudni szeretném, hogy ő is így érez-e de lehet, hogy még rosszabb lenne utána bármi is lenne a válasz.

Egyébként amikor együtt vagyunk, akkor úgy érzem, hogy ő is ezt érzi, viszont amúgy meg mintha kerülne engem, talán pont azért, mert nincs jövője a dolognak :-( ezzel védekezne? Vagy csak belemagyarázom... a legrosszabb a bizonytalanság.

2012. ápr. 19. 10:35
 10/34 anonim ***** válasza:
Te lány vagy,vagy fiú?
2012. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!