Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap dolgozik, én elhagyatottnak érzem magam. Hogyan viseljem el?

Figyelt kérdés
A barátom sokat dolgozik, megértem, de olyan rossz, hogy ha jön, már fáradt és elalszik. Hétvégén is dolgozik, tehát esélyünk sincs közös programot szervezni. Elhagyatottnak érzem magam, mit tegyek?
2012. ápr. 19. 10:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
A legeslegelső dolog hogy ezt neki ugyanígy elmondod. Kérd meg hogy vegyen ki pár napot szerintem ez nem olyan nagy dolog. És töltsétek kettesben. Nem muszáj elutazni otthon is lehettek menjetek el sétálni vagy valami amit mindketten szerettek csinálni. A lényeg hogy együtt töltsétek az időt. Rá is ráférne ha ilyen sokat dolgozik szerintem.
2012. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Ez a roh@dt, rohanó világ ezt hozza magával... és még csodálkoznak itt sokan, hogy annyi kapcsolat megy tönkre...

Ha fontosak vagytok egymásnak, akkor a fáradtság ellenére is kell tudni szakítani időt egymásra, ahogy az első is írta, nem kell extrém dolgokat művelni, csak egy kis időt együtt tölteni, beszélgetni, sétálni, egymásra figyelni. Egész hétre való feltöltődést jelenthet, biztosan van azért neki is annyi ideje, pl. vasárnap délután, hogy egy kicsit pihenjen. Huzamosabb ideig úgysem bírja ezt a megterhelést, pihenni neki is kell, de azt nem lehet közösen is :-)

2012. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Akarom mondani lehet közösen is.... második voltam :-)))
2012. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Vasárnap is dolgozik. Amikor mondom neki a szabadságot, azt mondja, hogy kell a pénz, nem megoldható. Egyedül, meg nem enged.
2012. ápr. 19. 10:42
 5/33 anonim ***** válasza:
1 nap sem kivitelezhető? Szerintem az nem olyan nagy pénzkiesés. Ha ennyire nem akarja az már furcsa. Első voltam .
2012. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg neki, hogy ezzel egyet fog elérni, hogy elveszít téged, aztán majd kereshet mást, aki elviseli ezt. Egyébként sosem értettem, hogy minek a sok pénz, ha nem élvezi egy kicsit sem az, aki megkereste... csak belefásul és megkeseredik. Nem hiszem hogy heti szinten egy fél délután olyan nagy kiesés lenne, de ő tudja. Itt alapjaiban vannak szerintem a gondok, talán menekül valami elől a munkába?

Azt pedig hogy nem enged, úgy érted, hogy te sem mehetsz el sehova sem, amiért ő folyamatosan dolgozik? Otthon kell ülnöd, és rá várnod? Te is dolgozol?

2012. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Kiakad és letol, ha szóba hozom a szabadságot, mert hogy ő maszek és akkor kell dolgozni ha munka van.
2012. ápr. 19. 10:47
 8/33 A kérdező kommentje:
igen úgy értettem, hogy nem mehetek egyedül még egy koktélra se a barátaimmal. Én nem dolgozom, még fősulis vagyok. Akármit mondok neki, mindenre van valami felelete.
2012. ápr. 19. 10:51
 9/33 anonim ***** válasza:
ugy néz ki fontossabb a pénz mint te nem érdekli te mit akarsz ergó nem szeret téged csak öszevissza dumál.jól kifogtad.
2012. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem enged??? Akkor itt valami komoly baj van... Ő mire "tart" téged? Háztartást vezetni?
2012. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!