Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kell ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell ahhoz hogy egy szakításton túltegyem magam? És ne gondóljal a páromra /vólt/ páromra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 16:03
 1/5 tetris ***** válasza:
A szakítást a lélek gyászként éli meg. A gyász feldolgozásának pedig van egy bizonyos időtartama. A fájdalmat nem lehet sajnos megspórolni sehogy. Egyénileg változó, hogy ki, mennyi idő alatt képes megküzdeni a gyásszal. A lényeg, hogy ne fojtsd magadba az érzéseidet. Ha sírni kell, hát bömbikézd ki magad alaposan. Utána kicsit megkönnyebbülsz. Ilyenkor kellenek a barátok, akiknek elmondhatod a bánatodat, mert megértenek, és türelmesen végighallgatnak. Ha nincs ilyen barát, akkor írd meg magadnak naplószerűen az érzéseidet. A lényeg, hogy valahogy dolgozd fel a veszteséget.
2012. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen... én, férfi létemre, a legutóbbi szakításom után (a csaj hagyott ott) sírtam. Nem szégyellem, végülis teljesen normális emberi reakció... utána még kb. 9-10 hónap kellett, hogy teljesen rendbe jöjjek, igaz ezt csak úgy tudtam elérni, hogy kiderítettem, mi is volt a szakítás valódi oka (nagyon mondvacsinált indokkal lépett le.) Azóta nincs párom (kb. 1,5 éve), de annyiban nagyon hasznos volt a dolog, hogy sokkal könyebben ki tudom szűrni a család embereket.

Neked azt tudom tanácsolni, hogy keress valami elfoglaltságot, hobbit, nekem is ez segített a bizonytalanság időszakában. A barátok, ahogy az első válaszoló is írta,szintén fontosak. És tudom, most nehéz ezt elhinni, de túl leszel rajta, hidd el :)

2012. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök egyéni. 2,5 hónappal vagyok utána, még vannak komolyabb mélypontok, de már azért azt hiszem kevesebbszer ébredek sírva, mint ahányszor nem.
2012. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon változó .. Van akinek elég pár hónap, van akinek évek. Én másfél hónapja szenvedek, minden percben ő jár a fejemben ..
2012. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én még csak fél évnél járok már ugy vólt összeköltözünk a párommal de nem jött össze! :(
2012. ápr. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!