Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden értelmes férfinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden értelmes férfinek van barátnője?

Figyelt kérdés
1. éves vagyok fősulin. lehet nem kellene ennyire tudatosan párt keresnem, de azért nyitva szoktam tartani a szemem. külsőleg nincsenek túl nagy elvárásaim, csak annyi, hogy legyen igényes, és magasabb nálam. Viszont akikre tudnék, tudok férfiként nézni, nekik mind van barátnőjük.nem is laza kapcsolatok, több évesek. kezdek elkeseredni, hogy valóban minden fiú foglalt lenne, aki normális? vagy mi van?
2012. ápr. 19. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerinted miért foglaltak ? Minden lány őket keresi :)
2012. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én értelmes vagyok, magas vagyok, nincs barátnőm, de még csak gimis vagyok:)
2012. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mit takar nálad az "értelmes"?
2012. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nekem is van. még. ha így folytatja nem sokáig...
2012. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, nekem sincs párom. és én is kb ennyi idős vagyok. Minden ismerősöm szerint pedig értelmesebb gondolkodású vagyok a korom belieknél, meg a felfogásom se rossz. (ezeket nem én mondtam csak vissza hallotam magamról)
2012. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 ASOT ***** válasza:

ez általában a pasiknál is így van...ezaz általános úgymond...aki tetszik és úgy véljük normális az mind foglalt...vagy azt hisszük túl nagyok az igényeik...


és hogy milyen pasi értelmes?? mit jelent ez neked? háát..kinek milyen nő/pasi az értelmes....

2012. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ahogy mondani szoktam: a mai világban előbb-utóbb mindenki megtalálja a maga párját. ne keseredj el!
2012. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
én is pont ez vagyok és azért nincs barátnőm mert nem akarok és aki(k) a barátnőim próbáltak lenni azok meg nekem nem feleltek meg
2012. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
azt jelenti nálam az értelmes, hogy figyelmes, segítőkész, és hogy vannak közös témáink, tudunk beszélgetni, ki tudja fejezni, mondani a véleményét, érzéseit...
2012. ápr. 19. 21:41
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Na üdv a klubban. Én is körül vagyok véve hihetetlenül normális, rendes, kedves, jófej, vicces pasikkal. És mindnek van barátnője. Több éves. Látom rajtuk, h mindent tudnak egymásról, a pasi mindent megtenne érte, egyszóval kb mind álom-pasi kategóriájú. El is csábítanám, ha nem tudnám, h kb lehetetlen. Lehetek én bármennyire vicces, gyönyörű, okos, aranyos, szexi, jófej, és még sorolhatnám, ezeknek a pasiknak csak a nőjük létezik. Ami tök rendben is van, mert ha szerzek egy ilyet, én is azt várom el, h csak én létezzek neki. Na de hogyan, ha mind foglalt?! Bár mint tudjuk, az a foglalt, akin fekszenek...
2012. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!