Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden értelmes férfinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden értelmes férfinek van barátnője?

Figyelt kérdés
1. éves vagyok fősulin. lehet nem kellene ennyire tudatosan párt keresnem, de azért nyitva szoktam tartani a szemem. külsőleg nincsenek túl nagy elvárásaim, csak annyi, hogy legyen igényes, és magasabb nálam. Viszont akikre tudnék, tudok férfiként nézni, nekik mind van barátnőjük.nem is laza kapcsolatok, több évesek. kezdek elkeseredni, hogy valóban minden fiú foglalt lenne, aki normális? vagy mi van?
2012. ápr. 19. 21:32
1 2 3
 11/26 ASOT ***** válasza:
akkor nem is kérsz sokat!
2012. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Rátapintottál a lényegre!Igen,mindegyiknek van párja.Így jártunk,de fel a fejjel.Ez nem tragédia.Sőt,én örömmel nézem a párokat.

26n

2012. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 ASOT ***** válasza:

21:54-es!

Valóban nem is kell már! valóban lemondtál a pasikról? valóban jó lesz egyedül?


vagy azért még reménykedsz?


de gondolom te az a fajta nő vagy aki sosem fog kezdeményezni...mármint ismerkedésre értem! ÉS nem bízol a pasikban igaz?

2012. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ez nem egy eldöntendő dolog,hogy le kell mondani vagy sem.Egy normális ember egyedül is kiegyensúlyozott.Igen,eltaláltad,valóban nem kezdeményezem.Igen ritka az ilyen alkalom.Két emberben bízom:az egyik én vagyok,a másikkal még nem találkoztam.

21:54 voltam.

2012. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, bár egyelőre nem járok egyetemre. Viszont nekem vannak különféle elvárásaim meg igényeim. :>
2012. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 ASOT ***** válasza:

21:54!


ezt én értem drága! De nem lehet h túl zárkózott vagy? és a pasik azt látják, hogy "húúha na nála sem merek kezdeményezni mert tuti elutasít", szóval nem lehet h ezt látni rajtad?

ja igen..."egyik te vagy a másikkal meg még nme találkoztál" ...hát igen, csak kérdés, hogy vajon engeded e h közeledjenek feléd, adsz e lehetőséget...


az a baj h ha nem teszünk annak érdekében semmit, hogy történjen valami, akkor nem is fog...

2012. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én értelmes vagyok,és jelenleg nincs szükségem barátnőre, vóna jelentkező ,de az nem jön be nekem, aki meg nekem tetszik,annak meg én nem jövök be,ez általában így szokott lenni...Jelenelg ninincs ekdvem barátnőzni, ennyi.
2012. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Undorító, hogy egyesek képesek lennének már normális kapcsolatába belerondítani, csak mert ők nem képesek kialakítani egyet maguknak.

Amúgy irigyellek, hogy te egyáltalán találsz normális pasit.

2012. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
45%
Undorító, hogy mások nem olvassák el rendesen a választ és ezért téves következtetéseket vonnak le a kommentből: ÉBREDJ butusKA!!!!
2012. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ezt rám értetted-e, de én nem rondítanék bele más kapcsolatába:) csak megjegyeztem, hogy általában, akik nekem bejönnének, van nekik barátnőjük. Őket hanyagolom is.
2012. ápr. 19. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!