Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenről lemaradtam ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenről lemaradtam ha csak 23 évesen lett először barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nyaljál sót.
2012. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hat azert nem artott volna elotte is csinalni valamit.

Szerintem rohadt nagy buli a csajozas:D

De mar nekem se jut ki belole:D

2012. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen!23 évesen már a temetésedre kéne készülnöd.

marha...

2012. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy maradtál le! Semmiröl! Van aki korábban kezdi, a szexelést és a komoly kapcsolatokat, van aki késöbb akar, vagy érett meg rá, vagy csak a megfelelö lány jött késöbb! A fontos az hogy mindig tanulj valamit a kapcsolatböl, és hogy képes legyél a konflictusokat megbeszélni.
2012. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van barátnőd vagy nem??? ha van, akkor nem maradtál le semmiről.
2012. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó most könnyen beszélnek azok, akik kiélhették már magukat tizenéves korukban, de én is gyakran érzem, hogy lemaradtam egy csomó kalandról, hisze még 22 évesen is egyedül vagyok, nincs barátnőm.


Remélem nekem is összejön végre, mert már megőrülök a hiánytól!

2012. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!