Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsek, ha mindenről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek, ha mindenről Ő jut eszembe?

Figyelt kérdés
Szakítás után, hogy lehet felejteni, ha mindig eszedbe jut valamiről a másik fél? Ha magamra fújom a parfümöm, az ő bókjai jutnak eszembe, amiket mondott, egy csinos ruhára vagy ékszerre szintén. Felveszem a fehérneműt és rögtön görcsbe rándul a gyomrom, mert eszembe jut, hogy ez volt rajtam az első éjszakán (vagy épp egy szenvedélyes esténken), a szobaillatosítóm, ami épp olyan illatú, akárcsak az övé, így mindig a szobája emléke kering bennem. A telefon, amitől tőle vettem, vagy épp az ajándék plüss a polcon. Ha meghallok egy zenét, szintén emlékek százai tépik fel a sebeket. Mit lehet tenni, ha mindenhol az emlékébe botlok? Mindent nem dobhatok ki vagy cserélhetem le, viszont ez így kínszenvedés. :(
2011. jún. 14. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk ha befejeznéd az önsajnálatot és bepasiznál újra az nagymértékben segitene a dolgon.

Mielött nekem esel hogy milyen érzéketlen vagyok és egyebek, ez a válasz a kérdésedre.

2011. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, ne erőlködj. Hagydd, hogy történjenek a dolgok, ha eszedbejut, hát ez van, ne próbáld görcsösen megakadályozni, mert nem fog menni, sőt annál inkább eszedbejut. Hagyd, hogy történjen midnen magától, idővel elmúlik. Vagy ha eszedbe is jut, már nem fog fájni.
2011. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amíg nem zártam őt le az életemben, a pasizás nem jó ötlet. Nálam legalábbis nem működik, mikor még mást szeretek. Azzal a pasival szemben sem volna korrekt, hogy "kihasználom", közben más valakiért vagyok oda.
2011. jún. 14. 09:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Ő dobott ki, vagy mi van? Nem tudjátok újra kezdeni, ha még ennyire szereted?

35 f

2011. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az idő megoldja? Képes megszüntetni a szerelmemet, amit iránta érzek?
2011. jún. 14. 09:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, ő dobott. Van egy lány, akivel jól alakulnak a dolgai és hétvégén el is dől, hogy összejönnek-e, bár valószínű (kb. 98%)
2011. jún. 14. 09:40
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

"Azzal a pasival szemben sem volna korrekt, hogy "kihasználom", közben más valakiért vagyok oda."


Jaj menj már, 10 perc alatt elmúlik ha jön a másik pasi. Két nap múlva meg már nem is fogod érteni mit tököltél azzal a pasival annyit.

A pasikat csak nyugodtan használd ki, nem fog könnybelábadni a szemük.


Semmi más ez csak önsajnálat, van aki kedveli ezt az állapotot. vedd fel a kesztyüt és vesd bele magad az életbe, túl rövid ahhoz hogy itt ezen tökölj.

2011. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tedd le a pincébe azokat a ruhákat amikről Ő jut eszedbe, cseréld ki másikra, meg mindent amit csak megtehetsz! Így sokkal hamarabb elfelejted és akkor jöhet egy másik pasi!

22/N

2011. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, hogy ki kell használni a lehetőségeket, mert rövid az élet, de nekem nem megy olyan könnyen ez a pasizás dolog. 2 kapcsolatom volt, mindkettővel azért jöttem össze, mert szerelmes voltam beléjük és ez hosszú udvarlásuk alatt alakult ki. Még egyszer már nem lennék képes egy kapcsolatra, azt hiszem.

Ez a pasi úgy talált rám, hogy épp romokban hevert a szívem, tízezer apró darabkával az előző szerelem miatt. Kitartó volt, ami manapság ritka, 7 hónapot várt rám és rengeteget segített a tanácsaival, így szép lassan, barátból feltekintettem rá, mint férfira és beleszerettem. Eleinte nem mertem a kapcsolatot (hogy ne verjem át, mert még az előzőt szerettem) mondtam is neki, hogy a szívem össze van törve és még egy ilyen nagy fájdalmat már nem bír ki. Akkor azt mondta, "nem kell minden kapcsolatnak véget érnie". Hát mégis ez történt, csakhogy ez még az előzőnél is nagyobb szerelem volt.

Szóval nálam a pasizás egy ideig nem játszik.

2011. jún. 14. 09:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaja, a szekrénysort is cseréld le, arra is tuti ránézett egyszer.
2011. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!