Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom élvezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni a szexet? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és kb 8hónapja voltunk együtt először. Nekem ő volt az első, neki már volt 8-10 partnere előttem. Ő mindig kíván, és hamar elmegy, viszont nekem sokszor nincs hozzá hangulatom.Van mikor én is megkívánom,de az előjáték után meggondolom magam.Ez kezd nagyon lehangolni,nem tudom mi baj lehet velem.. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tehetnék ez ellen?

15/L



2012. ápr. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
15 évesen még gyerek vagy hozzá...
2012. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor máshol azt olvastad, hogy nem elég testileg érettnek lenni hozzá, szükséges a lelki érettség is, és "megéri várni vele", na! Akkor pont ERRE gondoltak. Hagyj ki egy-két évet, és egész más színben fogod megtapasztalni a szeretkezést (bocs, hogy nem szexet írok, a dugás sosem lesz olyan felemelő érzés, mint várod). Majd 17 -18 évesen talán jobb lesz.
2012. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy van benne valami.. de már megtörtént párszor,volt amikor tetszett..Most mit tegyek ez ellen,hogy ne bántsam meg a barátomat, és nekem is jó legyen?
2012. ápr. 20. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Az időt nem tudod siettetni. A barátod nem bántódhat meg azért, mert 15 évesen nem kívánod még annyira a szexet. Ezért nem való ez ilyen korban, mert nem tudsz vele lelkileg mit kezdeni. Sajnos ez van. Erőltetheted, de akkor sem lesz jobb. Ez nem technika kérdése. Ez olyan, mint a biciklizés tanulásakor az egyensúlyérzék. Hiába akarsz 1 évesen biciklizni, baromira, mert mások azt mondják, milyen szuper érzés. Az hát. Csak nem fog menni, mert NEM VAGY ELÉG ÉRETT! Sajnos ezt NEKED kell elsősorban elfogadnod. A pasid meg vagy elfogadja, vagy keres mást, ha neki ennyire fontos a szex. (és nem akarok vájkálni a magánügyedben, de az a megjegyzésed, hogy "ő mindig kíván és hamar elmegy" szintén oka lehet a dolognak. Mondjuk fejlődhetne ő is, és felizgathatna rendesen, mielőtt elmegy. Most persze védeni fogod, hogy de jó vele... de ha őszinte akarsz lenni magadhoz átgondolod, hog yha jó lenne, nem írtál volna ide kérdést.)
2012. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem akarom védeni,mert nem jó az egész, akármennyire szeretem..De ő megtesz mindent,hogy nekem is jó legyen,talán ez miatt is érzem magam rosszul,hogy nem jó nekem semmi.
2012. ápr. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!