Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véstétek már a szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véstétek már a szerelmetek nevét a bőrödbe?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 17:13
1 2
 11/16 Bloody Death ***** válasza:

Nem de viszont mondatot vágtam a karomra. Nem nagy kunc az egész, de jobban jársz, ha veszel minimum egy orvosi szikét, és nem csak elég bevágni, hanem két oldal irányt a bőr alá is kell vágni. Így sokkal szebb és kivehetőbb, mint ha csak merölegesen magadba vágsz, ami meg gagyi emos baromság. De ha nem sajnálod a zsetont akkor inkább menj szakemberhez, mert ő tudja istenigazándíból jól meg csinálni.

Amugy meg a barátnőmmel együtt mentünk el tetkoshoz és ott csináltattuk, de anyiban maradtunk, hogy csak egy monogram lesz. Mindketőnknek a jobb lapockáján van egy hegtetko, ami egy koponyát ábrázol, és a szemgödrében benne van a másik monogramja.

Szóval, ha tényleg komojan gondolod, és nem csak ilyen tizenéves emos hülyeségként csinálod, akkor legalább anyira tiszteld az érzéseidet és partneredet, hogy normálisan nézzen ki, ami megint csak egy szak embert vonz maga után.

2012. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészeten dolgoztam pár évet. Sok emberrel találkoztam ott, aki megbánta az ilyen kérdésből fakadó tettét. A mostani szerelmed nem fog örökké tartani (ha igen akkor meg 20 év múlva ráérsz ezt megtenni. Ettől nem lesz se jobb, se erősebb a kapcsolatod.
2012. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ATTYYAAAÚÚÚRRISSTENNN! o.O
2012. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem (nem is fogom), de más már megtette. Íme:


[link]


(A szerelmünk közös.)

2012. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, de az nem maradt meg. Egyszer felvágtam miatta az erei m (5 éve), az viszont a mai napig látszik ..
2012. ápr. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat

(ami ugye kevesebb volt)

nem kritikát kértem

2012. ápr. 21. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!