Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy hentes/mészárossal?

Figyelt kérdés
Van egy srác, tök kedves meg minden... De engem borzasztóan zavar hogy ezt a szakmát tanulja. Leöldösi az állatokat meg kibelezi őket meg mittudomén. Lehet én vagyok a paranoiás, de mi van ha egyszer engem támadna kedve felszabdalni... :S Szerintem elég ijesztő...
2012. ápr. 20. 22:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Te jó ég.

Ha favágó, akkor neked fog esni fűrésszel?

2012. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Azért egy növény kivágását meg egy állat megölését és feldarabolását ne említsük egy lapon.
2012. ápr. 20. 22:50
 3/42 anonim ***** válasza:
akkor te vegetáriánus vagy?
2012. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Inkog Nito ***** válasza:
Ez is csak egy munka...
2012. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok vega de ezt most ne keverjük ide, nem ez volt a kérdés. :D
2012. ápr. 20. 22:51
 6/42 anonim ***** válasza:
66%

Én ugyan nem. Meggyőződéses vegetáriánus vagyok.


16/L

2012. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Egy sebésszel sem jönnél össze? Ő embereket darabol.
2012. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%
engem borzasztóan zavarna, nem tudnék együtt élni a tudattal, hogy akit szeretek, napi szinten gyilkol. Nem vagyok vega, de azért mégis más ezzel így együtt élni 23/L
2012. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Amerikai psycho-ban meg befektetési bankár a főszereplő, mégis elég brutális módon gyilkolász embereket.


Amúgy sok hírt hallottál/olvastál ahol a hentes brutális módon feldarabolta a barátnőjét? Én sem.


Vond le a következtetést.

2012. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
persze, nem érdekelne h hentes. amúgy a húst nem szeretem, de akkor se érdekelne. csak ne hozzon haza malacfejeket.
2012. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!