Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, meddig tesztelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meddig tesztelitek a fiúkat mielőtt végleg összejönnétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, sőt számára se vagyok közömbös, már a 3 hónap küzdés után volt csók meg már aludtunk is együtt nem is egyszer ( szex nem volt ). Azt vettem észre mikor közelebb kerülünk egymáshoz akkor hirtelen falat húz, kettőnk közé mint ha félne attól, hogy komolyabbra is fordulna az ami kettőnk között van. Valamilyen szinten megértem mert az előző 2 kapcsolatában csúnyán átvágták őt. De úgy érzem 3 hónap után már eleget bizonyítottam neki, hogy végre szorosabbra is fűzhessük a kapcsolatunkat. Sajnos ahogy telik az idő és futom néha ugyanazokat a köröket fogy az erőm, hogy újra ledöntsem a falakat :(

Teszteli a kitartásom, vagy nem bízik még bennem ? Járt már valaki hasonló cipőben ? Lett ennek pozitív kimenetele ?

Ő 20L én 23F


2012. ápr. 3. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Két szóban túl is tárgyaltam a témát.
2012. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 lila nyuszi ***** válasza:

Szerintem vigyázz vele. Legutóbb amikor ilyen helyzetről tudtam csúnyán átvágták a pasit. Kívülállók úgy látják, hogy nem szeret akkor hagyd a francba...


20/N

2012. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Az én életemben is volt egy ilyen lány. Több mint fél évig húzta a fejem. Pedig mindig egy húron pendültünk. Nagyon jól megértettük egymást. Én is észrevettem, hogy nem akar komolyabb kapcsolatot. Amikor kicsit távolodtam, ő már keresett, hogy mi van velem? Írt néha félreérthető üzeneteket. Én futottam is utána, gondolván, hogy csak tesztelget. Ez ment egészen addig amíg azt nem mondtam, hogy ennek legyen elég.

Azóta sem került barátnőm, pedig ez kb két éve volt és bevallom jólesett amikor elcseveghettem vele. Nameg a haverok sem néztek melegnek, hogy nem foglalkozok csajokkal. De így jobb, hogy nem húzza senki a fejem, nincs mindig a csalódás, hogy ma sem lett semmi komoly. Nameg nem érzem magam egy hülye kicsi kutyának aki szaladgál utána.

Szerintem kérdezz rá, hogy mit szólna ahhoz ha komolyabbra vennétek a figurát? Ha kihátrál akkor hagyd a fenébe, csak jól esik neki is, hogy állandóan ott vagy neki.

2012. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ilyen nincsen, egy normális ember, ha tényleg akar valakit, akkor nem játszmázik, hanem beugrik a mély vízbe!


Mérlegelj!


Neked mi a fontosabb? Mindenáron megszerezni ezt a lányt, ha rojtosra szaggatod is az idegeid... vagy pedig várni másra, de nyugodtabbnak, boldogabbnak lenni? Jól gondold át... küzdöttem már nőért fél évig, mire ímmel-ámmal beadta a derekát. Többet nem fogok.

2012. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyetlen lányért sem érdemes küzdeni. Ha igazán tetszenél neki, nem váratna ennyit.
2012. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. csak annyit kérdeznék, hogy ti fiúk, ilyen esetben tényleg úgy érzitek, hogy ge yhúron pendültök a csajjal? csak mert ha két ember tényleg egy húron pendül, akkor egyik sem csinál ilyet, mint a kérdésben említett hölgyike. nálam is volt, hogy visszautasítottam fiúkat (megjegyzem 2-3 randi után, mert nem éreztem, hogy egy hullámhosszon lennénk, ők meg kiakadtak, hogy de. én ezt nem értem. de tényleg!!! ha két ember akarja egymást, akkor nem csinálja ezt.
2012. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak annyiról van szó, h a két nem számára mást jelent az h "egy húron pendülünk". Nekünk azt, h jól kijövünk a lánnyal, nektek azt, h jól néz ki a fiú.
2012. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem azt jelenti az egy húron pendülünk, hogy jól néz ki. sokkal inkább azt, hogy úgy érzem, hogy a vele töltött idő energiát adott és alig várom, hogy újra kommunikálhassak vele, azt, hogy érdekel a véleménye, tisztelem, stb. jól megértjük egymást- KÖLCSÖNÖSEN- nem csak beszélgetünk, mint két szomszéd.
2012. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, h mindez mit sem ér, ha az ember fia nem néz ki elég jól.
2012. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
kinek mi néz ki jól? küldtem én már el mások szerint helyes pasit csak azért, mert nem voltunk "egy hullámhosszon". a kisugárzás legalább olyan fontos. ha a mai pasik nem rinyálnának folyton, hogy a nőknek nem kellenek a ronda pasik, hanem igenis odatennék magukat, hogy igenis férfiasak, hidd el nekem, hogy sokkal több nőt bevonzanának. ehelyett a közlekedési eszközökön is csak magukbaroskadt fiatal és idősebb férfiakat látni. hát ez tényleg nem vonzó...és ne gyere nekem azzal, hogy milyen sokat csalódtál. mindenki sokat csalódik, ez az élet rendje. én is kaptam hideget és meleget és nem szándékozom feladni. azért mert nem kellek 100ezer embernek, attól még igenis értékes vagyok.
2012. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!