Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy lehet fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy lehet fontosabb a párotoknál egy hülye számítógépes játék? Én ezt nem értem. Ti nem lennétek dühösek, ha ez fordítva lenne?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 17:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ha lenne párom tuti kevesebbet ülnék a gép előtt, főleg, hogy mostanában már egyre kevésbé foglalnak le a játékok
2012. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én már csak szeretek játszani ,de mikor van barátnőm előfordül hogy egy hónapig sincs bekapcsolva se a gép ,se az Xbox. Azért egy lány fontosabb.
2012. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar hogy játszik. De ő a munkarendje miatt szinte kb. 2 napot ha dolgozik a héten. Én minden nap lehúzom a 8 órát. Amikor nem vagyok itthon, egész nap játszhatna...Miért kell akkor is amikor itthon vagyok, és mással is el tudnánk tölteni az időt?
2012. ápr. 21. 17:35
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ezt nevezik függőségnek
2012. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És ez ellen mit lehet tenni?
2012. ápr. 21. 17:44
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Na tök ugyanez... :D Barátom egyszerűen nem fogja fel, hogy mi a gáz abban, hogy megbeszéljük, hogy átjövök, ki vagyok csípve, ezerrel, meg minden, akkor átjövök, fogad a hányadék életkörülmény, amit nem volt hajlandó rendbe rakni, mert ment a LoL meccs, amit ugye "nem lehet otthagyni", és mikor épp megérkezem akkor is megy egy meccs, azt még be kell fejezni, mert különben nincs élet, aztán lement, mondom hogy takarítson ki, mert másznak a zoknik sírva a szennyes felé, meg úgy egyébként nem lehet megmozdulni a szennyestől és a szeméttől, az megint kb fél-egy óra, míg életképes körülmények lesznek, aztán eszébe jut, hogy ő még aznap nem evett, mert hát ugye gép, és akkor eszik... és így tovább... Végül ott kötünk ki, hogy ketten igazából semmit nem csináltunk, de már éjfél van, én lefürdök -sokat ért a smink-ruha stb - aztán alszunk... reggel meg én vagyok a hülye köcsög, amiért elmegyek egyetemre és itt hagyom, amikor csinálhattunk volna mást is...

Mondtam, hogy még szeretem, még kb csak ezért viselem el. De amint ez egy pillanatra is elmúlik, mindennel kb aláássa magát, és akkor már nem lesz rózsaszín köd, szóval én a helyében összekapnám magam. A változás kb minimális.

Néha eltöprengek rajta, hogy nekem ebben a kapcsolatban mégis mi a jó a szexen kívül?

2012. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Legyél érdekesebb.
2012. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Nálunk még nem durvult el ennyire a helyzet. De hogy este az ágyból is kikel, hogy a hülye játékot nyomhassa, hát ezt nem értem. Feltételezem, ha ezt én csinálnám meg egyszer akkor tuti neki se esne jól.
2012. ápr. 21. 17:55
 9/22 anonim ***** válasza:
Pedig akkor nyomathatnátok egymással hálózatban. :D
2012. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
exem nagy függő volt, folyamat játszott, ha nem voltunk együtt. amúgy távkapcsolat volt, tehát nem sokat találkoztunk. egyszer megkérdeztem, hogy hiányzik -e a játék, amikor velem van. gondoltam majd azt mondja, hogy dehogyis, hiszen így is heti 2 napot látjuk egymást, örülök, hogy veled lehetek. erre azt mondta, h igen, nagyon hiányzik, de ilyenkor arra gondolok, hogy mennyit fogok játszani, ha elmész, és ettől jobb lesz. no comment.
2012. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!