Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretek haverom barátnőjébe, és valószínűleg ő is viszont belém, de viszont 21 éves vagyok és még nem is csókolóztam, akkor a havert válasszam vagy a csajt? A sztori lejjebb

Figyelt kérdés

kimentem haveromhoz, mert ugye már 2 napja nem szívtam XD meg a szombati joint már alap XD Lementünk pályához, és ott összegyűlt lassan mindenki, meg meglett a zöldike is végül. begyulladt egy joint. aztán még egy, és a feje tetejére állt hirtelen minden. Úgy kezdődött, hogy beszélgettem haverom barátnőjével és egyszer csak kezdtem egyre furcsábban érezni magam. Az arcom és a testem izzott, a gyomrom és a lábam remegett, a szívem meg erősen zakatolt. (nagyon sok cigin túl vagyok már és ezt nem az okozta) , először azt hittem túlszívtam magam, de kiderült hogy minimális cucc volt a cigiben!ezután elmentem pizzáért a csajjal, mert mi lettünk megbízva vele. bementünk, rendeltünk egy pizzát és sokat beszélgettünk, visszafele gyaloglás közbe megettünk 1-1 szeletet. Az a pizzériás történet végleg betette a kaput és rájöttem miért érzem furcsán magam! :S:S asszem beleszerettem haverom nőjébe, és rájöttem hogy még előtte sosem voltam szerelmes. Ő is asszem hasonlóan érez, mert átölelgetett, meg ilyenek. egyik ismerősöm mondta nekem, hogy szerinte én többet beszélgetek a csajjal, mint a barátja. szóval... :S Én az a fajta ember vagyok, aki haver barátnőjével soha !!! de most erősen megingott a hitem ebben az elvemben :S. szóval az egész úgy fojtatódott, hogy a nagy felismerés pillanatától nem szóltam egy szót sem, mert egyszerűen lesokkolódtam! Kérdezték hogy mi van velem, én meg odamorogtam nekik hogy semmi! elindultunk vissza pályához, és haverom barátnője odafutott hozzám és átkarolt, meg ölelgetett, mondom neki, hogy lehet nem kéne, mert itt van a barátod is és nehogy féltékenykedjen, meg megsértődjön rám. mondta hogy nem fog, de engem zavart picit ez, Kérdezte, hogy miért vagyok morcos meg szomorú, hát utalgattam rá, meg valami hülye szöveggel kifejtettem a lényeget, csak nem tudom megértette- e, de a nézéséből arra következtettem , hogy megértette. végül elszívtunk még egy cigit és elmentem haza, amint csak tudtam ! ha összejönnék a csajjal, akkor haverom megharagudna, de ő az egyetlen ember akitől a füvet beszerzem, tehát a kérdés akár úgy is szólhatna hogy:

FŰ VAGY CSAJ? Mit tanácsoltok?


2009. jún. 21. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Jó kérdés, de szóval 21 évesen még semmi nem volt? ez meg hogy lehet ??
2009. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Se fű se csaj,,,bár a te döntésed lesz úgyis,,,,,

és azon elgondolkodtál már mi a barátság fogalma?úgytűnik csak azért a barátod mert tőle tudsz szerezni anyagot,,,

komolyodj meg....

2009. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

igen komolyodj meg!gáz hogy vála$ztani akar$z a c$aj meg a fű között.a füvet eleve mellőzni kéne.a haverod c$ajára meg nem$zabad ránézni(ha egyáltalán a haverod)

hogyhogy még egy c$ók $em volt.télleg nőj fel

2009. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Hát a füvet eleve hagyni kéne a p...csába , de ha ennyi eszed van tedd azt . Ha meg csak a cigiért vagy a haverja , akkor nem vagytok igazi haverok ! Szerintem jobban jársz ha hagyod a csajt . Nekem is furcsa amúgy hogy még eddig nem voltál szerelmes ... de hát megesik.
2009. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Szokjál le a fűröl.Másnak is sikerült és akkor majd nem lesznek ilyen problémáid.Amiért nem tudsz most dönteni az a fű miatt van.Én eggyértelműen a csajt választanám.
2009. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a fű azért kellett edig, mert nem volt csaj. csaj azért nem volt, mert vagy haver csaja, vagy senki. csók azért nem volt mert eddig nem volt rá alkalmam, sem lehetőségem, ami valószínüleg azért volt, mert nem akartam kockáztatni. most kockáztathatnék, de nagyon nagyot! ne oltogassatok, hanem válaszoljatok komolyan! kösz a segítséget, de nem lettem okosabb.
2009. jún. 21. 10:33
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

"Fű azért volt, mert nem volt csaj"--->ez még érthető is, hogy v.mivel pótolni kellett (mondjuk elég érdekes kompenzáció)


De ezt a "Csaj azért nem volt, mert haver csaja vagy senki"---> ez mégis mi a frász akar lenni?

Csak úgy tudod elképzelni a csajozást, hogy lenyúlod az egyik haverod barátnőjéééét??? Miért nem keresel magadnak? :o


Amúgy összehozni egy csókot nem nagy szám, elmész v.mi disco-ba és lekapsz v.mi csicskább csajszit és kész, persze rendes barátnőt így nem találsz...


"Fű vagy csaj?"

Sz.tem egyik sem...sz.tem Te egy nagyon magányos ember lehetsz...se szerelem, se igaz barát. Sajnállak. :(

2009. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
én a csajt választanám, mert akkor lenne csajod, nem füveznél, mert nem jutsz hozzá, mert a haveroddal összekapsz, aki szerzi neked a füvet, és a többi válaszolónak üzenem, hogy attol hogy valaki smókol, atttol még lehet komoly ember is !
2009. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha addig fogsz füvezni, míg nem lesz csajod, akkor soha nem lesz barátnőd, max. csak egy füves. Az meg milyen már?Szépen szokjál le a fűről és kezdj el csajozni. Haver barátnője pedig tabu, amíg nem szakítanak!

L, 18

2009. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

lehet igazatok van! lehet nem vagyok életrevaló, lehet egyszerűbb lenne felkötni magamat, akkor hát sziísztóóóóóóóóóók ! XD majd odaát várok rátok, és a pokoltüzénél csak romantikusabb, és könnyebb nőt találni mind idefent! XD :D:D hehe

és valóban, akármilyen diszkóban lekaphatnék egy ,,csumpibb\'\' csajt, de így tényleg nem találnák senki normálisat , max amit elérnék az csak a kefélgetés lenne, de nem biztos szerelem, szóval ennyi volt. kib@szott 40 éves szűz leszek, 19 év mulva, és ez azért eléggé zavaró! meg az is zavaró, hogy haverom nője mindig vh-zik, meg rámír msnen, és akkor még elvárja a társadalom, hogy ne vegyek róla tudomást? és nem is csak úgy birom elképzelni , a csajozást, hogy lenyúlom haver nőjét, hanem eddig csak ez a lehetőségem volt! amúgy meg van igaz barátom is, csak az a probléma vele, hogy ugyanabban a cipőben jár mint én, annyi különbséggel hogy ő nem szertetett bele ebbe a lányba! Egy dílerrel meg nem lehet összebarátkozni, azért mer díler, ezt minden füves tudja, hogy a díler haver mindig csak díler marad, főleg hogyha olyan a hozzáállása a vevőkhöz mint a haveromnak, és igen haveromnak hívom, mert sokat szívtunk meg röhögtünk együtt, de ha nem lenne a fű, soha nem ismertem volna meg sem őt sem a nőjét ! ezért elméletben a felmerült problémáért is közvetve a fű a felelős, amiért meg isten hogy megteremtette, de a 10 parancsolatban is csak felebarátod feleségét említik és nem barátnőjét, akit ráadásul nagy valószínűséggel meg is csaltak és akire azt mondják hogy előbb választaná a füvet mint a nőjét . na asszem így már biztosan mindenki számára teljes a kép és érthető a kérdés egész háttere, vagyis az innentől következő válaszolnak már lesz hatása a döntésemre !

2009. jún. 21. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!